цікаво яка ж їхня націленість,не схоже що на задоволення потреб спожив - Отзыв о Top Secret

Рейтинг: 3, всего отзывов 57

http://www.otzyvua.net/top-secret От Oxana29146http://www.otzyvua.net/user/29146, опубликован 20 октября, 2016 год

Oxana 20 октября, 2016 год Кожен хто прихоить в магазин знає що йому потрібно,і купуючи річ ми очікуєм що наші потреба буде задоволена. Ми вже змирились нажаль, що якщо річ на розпродажі або низька цінна -то ця річ вірогідніше не буде славитись якістю.Я прийшла за хорошими дорогими якісними штанами,які я ж там і придбала,і не за малу суму. Я була рада покупці тому що давно такі хотіла придбати. Оділа я їх раз, а коли от захотіла ще раз одіти замітила дефкт на них(штани з матеріалу який імітує шкіру),а саме так ніби вони лущаться, я подумала ну а може десь їх зачепила, але ні, оглянувши ,я замітила що таких лущень багато. І я не могла нічим такого спричинити, я навіть їх ні прасувала ні стірала,тай взагалі треба було по шутрі в них проїхатись щоб таке мати. Чеки я завжди збергіаю, в мене є всі,аболютно всі чеки,навіть ті які давним давно не потрібні, але за злим жартом, я цей чек втратила, але не дуже переймалась бо знала що , ну ,які можуть бути проблеми з штанами. Звернувшись з проханнням продублювати чек мені відмовили,хоч і продавці касири мене памятають, я памятаю дату і час, і звернулась я за тиждень часу. Відповідно в поверненні коштів аналогічно. Мені дуже сподобалось як адміністратор дзвонила в Києв на рахунок цього питання:" тут дєвачка купила в нас штани ,поносила їх пару днів,чек загубила,принесла з пошкодженням і каже що хоче віддати" -бачте я ж казала що не мож таке.
Я не скандалила ну і не дуже хочу,я адекватно пояснила ситуацію, і це ясне діло що брак виробництва, якби це було з моєї сторони якесь пошкодження то я б навіть і не пхалась.Я зверталась до спілки справ спиживачів, і була практично впевнена що кошти за неякісну річ мені повернуть. Та не скалось,наслухавшись незрозумілих мені аргументі чому ні,мого терпіння не стало більше,і я пішла.
Просто обідно що ми повинні миритись з таким розкладом речей, і що робити далі в даній ситуації ніхто не знає, чи пробувати далі це питання вирішувати. чи змиритись і забути це, хоч я думаю що це вже справа принципу.але не хочу дівчатам створювати конфлікт, бо розбиратись з цим мають вони,бонуси забиратимуть в них,а проблема не якісного товару так і залишиться невирішеною. Але і я лишилась і речі і грошей,і ще таке враження що й прав також немаю(

Top Secret

Top Secret это одежда для уверенных в себе мужчин и женщин. Магазины Top Secret это качество, комфорт и большой выбор. Top Secret предлагает вам одежду делового стиля, стиля Casual, вечерние...

Одежда

Slim Jeggins