Плаття "Леся" моделі Едмонда і Галія - Отзыв о ТМ Lesya

http://www.otzyvua.net/tm-lesya От Леся, опубликован 25 января, 2016 год

Леся 25 января, 2016 год Знову замовила сукні на інтернетмагазині Леся і знову Море Задоволення! Едмонда червона з шифоновими вишитими рукавами має дуже жіночний силует і красиво підкреслює фігуру. Формує такий "пісочний годинник". Зустрічала в ньому Новий рік -красиво нарядно. Зручно. І море компліментів.
Галія. Замовила синю в квіти. Дуже ніжна!!! Півсонцекльш спідниці красиво падає. А якщо ледь крутнутися - злітає і кружляє, як плаття принцеси. Шифонва сукня. Повністю, крім рукавчиків, дубльована підкладкою. Гумочка на талії і по низу рукавчиків дає зручність і посадку. Довжина на мої 165см росту ледь вище кісточки - тобто можна взуття і на каблуках, і на плоскій підошві носити до цієї сукні. Поясок бузковий - якраз під колір квітів на сукні. Елегантно. І на вихід. І на роботу. І на прогулянку. Рекомендую. Собі замовила ще і чорну в червоні квіти Галію.
Окремо хочу подякувати пані Ірині, яка приймає замовлення. Вона дуже приємна і доброзичлива. А також фахова - швиденько віддзвонює, допомагає з пошуком (ми моїй мамі Болград замовили і шукали розмір), і проміряє модельку, щоб впевнитися у виборі, і порадить.
Обслуговування і пошиття на найвищому рівні. Доставка в межах двох днів. Тканини приємні, моделі продумані, шви і оздоблення акуратні, професійні.
Дуже дякую! Раджу ваш магазин усім друзям. Буду замовляти і надалі.
Дякую!

TM Lesya (Украина, Черкаси) 25 января, 2016 год Пані Леся дуже вдячні Вам, за такий щирий відгук. Ми також дуже задоволені , що моделі придбані Вами в нашому магазині подарували позитивні емоціїї та гарний настрій.
Такі приємні слова додають наснаги в роботі. Носіть з задоволенням!

З повагою, менеджер Ірина.

ТМ Lesya

Торговая Марка Lesya предлагает широкий ассортимент качественной и элегантной одежды от фабрики им. Леси Украинки.
Пальто, куртки, плащи, платья, костюмы, юбки, сарафаны, кардиганы, блузы.
Каждый сезон обновляется уникальными модели, которые разрабатывает собственное...

Пошив одежды

Sassofono