Недовес продукции - Отзыв о ТМ Белая линия

http://www.otzyvua.net/tm-belaya-liniya От Yuriy50Yuriy50http://www.otzyvua.net/user/Yuriy50, опубликован 31 января, 2016 год

Yuriy50 31 января, 2016 год Ряженка. на пакете стоит вес 400 гр. Реально - 350. Воровство в промышленном маштабе! 0 согласны, 0 не согласны

ТМ "Біла лінія" (Украина, Київ) 3 февраля, 2016 год Шановний Yuriy50, доброго дня.

Дякуємо за Ваш відгук.

На пакуванні з кефіром зазначено масу нетто продукту - 400 грамів (0,4 кілограми). Оскільки у Вашому зверненні немає точних даних як саме робили виміри, ми можемо допусти, що Ви міряли саме об’єм продукту, а не масу (наприклад, переливаючи у два столових стакана по 200 грамів (по 0,2 літри)). Звісно, що при такому вимірюванні неможливо достовірно визначити масу продукту – кілограми, тому що Ви міряли літри. Перевірити масу продукту можливо на будь яких контрольних вагах, які є, наприклад в торгівельному закладі.

На нашому підприємстві розлив продукції здійснюється автоматично та контролюється оператором, тому похибка у вазі малоймовірна. Якщо у майбутньому у Вас будуть схожі зауваження – будь ласка, зателефонуйте на нашу гарчу лінію 0 800 503 477 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів національних операторів на території України) або надішліть на pr@bmk.com.ua наступну інформацію: 1) повну назву продукту; 2) дату, час та номер партії, які зазначено на пакуванні; 3) адресу торгівельного закладу та дату придбання продукту; 4) Ваше ім’я та контактний номер телефону.

З повагою,
ТМ «Біла лінія»

ТМ Белая линия

Торговая марка «Белая Линия» ориентирована на производство молочных продуктов.  Линейка продукции  этой торговой марки  разнообразна. Это как традиционные продукты, такие как молоко и кефир, сметана, а также ряженка и сливки....

Молочная продукция

ТМ Ласунка