РЯЖЕНКА+ЧЁРНАЯ ПЛЕСЕНЬ!!! - Отзыв о ТМ Белая линия

http://www.otzyvua.net/tm-belaya-liniya От Константин21221http://www.otzyvua.net/user/21221, опубликован 31 января, 2016 год

Константин 31 января, 2016 год Всем здравствуйте. Пожалуй начну о рекламе по телевизору о качестве и доверии продукции Белая Линия и о Европейском контроле и качестве .Признаюсь честно реклама внушает доверие о данной продукции. Пишу отзыв первый раз в интернете потому что молчать нельзя, может кому-то поможет и будет более бдителен о покупках в супермаркетах. Покупал первый раз Белую Линию а именно РЯЖЕНКУ 4% . Так как у меня жена недавно РОДИЛА и кормит грудью то я решил купить для разнообразия питания .Так вот купил тут город: Черновцы супермаркет «Вопак»
ул. Белопусская, 21 дата покупки 30.01.2016 час примерно 12:45-12:55 продукт БІЛА ЛІНІЯ Ряжанка 4% 900 грам. строк годности до 31.01.2016.Жена випила весь продукт, спустя некоторое время она увидела, что на горлышке бутылки на 2/3 ЧЁРНАЯ ПЛЕСЕНЬ.Увидев это я в ЯРОСТИ помчал в супермаркет вернуть обратно, был очень ЗОЛ так как это БЕЗАПАСТНОТЬ моей ЖЕНЫ И РЕБЁНКА .Администратор посмотрела и с улыбкой: - Ой, так это плесень.
К большому сожалению чек я выбросил. Админ. согласилась поменять на другую бутылку и вот опять ЧУДО, открываю а там опять ЧЁРНАЯ ПЛЕСЕНЬ, его строк годности был до 16.02.2016 мы очень удивились. И вот попытка №3 в роде всё ОК. Мягко говоря РАЗОЧЕРОВАН В ДАНОЙ ПРОДУКЦИИ.
-Обращаюсь к торговой марке обратите внимание на качество и реальные строки годности , приймите меры!!!

ТМ "Біла лінія" (Украина, Київ) 5 февраля, 2016 год Шановний Костянтине, доброго дня.

Ми провели аудит торгової точки «Вопак» м. Чернівці, вул. Білоруська, 21.

Під час аудити наші експерти виявили порушення температурного режиму на полці холодильної вітрини. Температура становила +9⁰С, при максимально можливій температурі +6⁰С, та рекомендованої +4⁰С.

Адміністрація торгової точки пообіцяла виправити ситуацію. Зі свого боку через короткий час ми проведемо повторний аудит.

Якщо у майбутньому у Вас будуть будь які зауваження – будь ласка, зателефонуйте одразу на нашу гарчу лінію 0 800 503 477 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів національних операторів на території України), або надішліть на pr@bmk.com.ua наступну інформацію: 1) повну назву продукту; 2) дату, час та номер партії виробництва, які зазначено на пакуванні; 3) адресу торгівельного закладу та дату придбання продукту; 4) Ваше ім’я та контактний номер телефону.

Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з випадком порушення температурних умов зберігання у торговій точці.

Сподіваємося на Вашу лояльність у майбутньому та готові відповісти на додаткові запитання.

З повагою,
ТМ «Біла лінія»
ТМ "Біла лінія" (Украина, Київ) 4 февраля, 2016 год Шановний Костянтине, доброго дня.

Дякуємо Вам за звернення.

Згідно наданої Вами інформації, було проведено перевірку умов виробництва та реалізації цієї партії ряжанки на нашому комбінаті. По ходу технологічного процесу виробництва продукції відхилень не виявлено.

Однією із найчастіших причин виникнення невідповідності продукту - є порушення температурних умови зберігання в торговій точці (у торгівельному залі або на складах магазину).

Для запобігання подібних випадків у цій торговій точці, представники нашого підприємства проведуть її додатковий аудит, за результатами якого будуть вжиті відповідні заходи.

Ви на 100% правильно зробили, що одразу повернули продукт до торгової точки та обміняли його на інший.

Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з таким випадком порушення температурних умов зберігання. Ми щиро бажаємо здоров’я Вам, Вашій дружині та малюкові.

З повагою,
ТМ «Біла лінія»

ТМ Белая линия

Торговая марка «Белая Линия» ориентирована на производство молочных продуктов.  Линейка продукции  этой торговой марки  разнообразна. Это как традиционные продукты, такие как молоко и кефир, сметана, а также ряженка и сливки....

Молочная продукция

ТМ Ласунка