ТМ "Агросвіт "Cубстрат торфяний для орхідей - Отзыв о ТМ "Агросвіт "Cубстрат торфяний для орхідей

Рейтинг: 5, всего отзывов 2

http://www.otzyvua.net/tm-agrosvit-cubstrat-torfyaniy-dlya-orhidey От Марианна33226http://www.otzyvua.net/user/33226, опубликован 11 января, 2017 год

Марианна 11 января, 2017 год Мені подарували орхідею і з того часу це моя улюблена кімнатна рослина. Я почала колекціонувати їх. І нещодавно потрібно було пересадити відцвілий фаленопсис. Купивши необхідний субстрат і прозору ємність, я зайнялася пересадкою. Я обрала торф'яний субстрат для орхідей ТМ “Агросвіт” за доступною ціною, до того ж якщо пересадити потрібно не одну можна обрати більшу упаковку на 5л.
Склад субстрату повністю відповідає заявленому на упаковці: торф, соснова кора, пісок. Також у складі наявні мінеральні добрива, які сприяють чудовому засвоєнню коренів рослини після пересадки і покращують цвітіння. Кора, як то кажуть, одна в одну. Шматочки не великі. На упаковці також є інструкція із застосування, якщо ви робите це вперше.
Загалом, результатом задоволена, мої орхідеї цвітуть і пахнуть, і все завдяки торф'яновому субстрату “Агросвіт”. Тому, хто любить свої орхідеї - сміливо рекомендую!
Достоинства:
  1. Чудовий склад без зайвих домішок, різний літраж 2,5 і 5 літрів, можна обрати по потребі.
Недостатки:
  1. Не виявила

ТМ "Агросвіт "Cубстрат торфяний для орхідей

ТМ "Агросвіт "Cубстрат торфяний для орхідей