Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Жахливо - Отзыв о Такси Авеню, Киев


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 543

Рейтинг: 1.6, всего отзывов 18

http://www.otzyvua.net/taksi-avenyu-kiev От Ірина, опубликован 12 сентября, 2016 годНаписать отзыв
Ірина 12 сентября, 2016 год Добрий день.
Вчора 11.09. 2016р. о 23.30 год замовляли таксі у служби "Авеню" т.364 на 12.09. 2016р. На прохання оператора служби вказати точну годину-вказали 10год.10 хв. на Пд. вокзал.
Сьогодні , коли прибув поїзд ( а це 10.00 год), прийшла смс , що вибачте, не змогли знайти машину. Я передзвонила, щоб вияснити чому так сталось, натомість мені сказали, вибачте не знайшли машини (це за пів доби!), а потім, щоб подивитись у віконечко і милуватись чудовою погодою і сонечком і не псувати їм настрій.! Це цинізм і безвідповідальність. Я обирала таксі заявленим критеріям на офіціїному сайті, де вказано надійність, "выполнение всех взятых на себя обязательств!!!!!. і т.д...."Такси «АВЕНЮ» для тех, кто ценит свое время;...обеспечивают нашим пассажирам возможность без опоздания добраться до места назначения.... " Там жодного слова про те, що Вони не приймають попередні замовлення. І коли ми замовляли - в нас його прийняли попередньо на точну годину, не сказавши, що ми так не робимо, дзвоніть і поточному часі. На що і розраховували клієнти.
І останнє. Якщо б ця машина мала перевозити хвору чи стареньку людину. Було зірвано заплановані ВАЖЛИВІ зустрічі, від яких залежить подальша доля людини. В нашій Державі треба нарешті зачтавити нести відповідальність за свої помилки і зрештою за такий сервіс.Це відверта халатність і здирництво, оскільки цікавить не "клієнт", а "гроші".
Я буду паралельно писати листа на телебачення для програми "Гроші", "Територія обману",подам заявку на розслідування журналістами співпраці Служби таксі і Громадян України.
З надією на справедливість, мама двох дітей.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Такси Авеню, Киев


Авеню - это популярная служба такси, известная в Киеве, Днепропетровске, Запорожье и Кривом Роге. Особое внимание компания уделяет сотрудничеству с корпоративными клиентами. Заключая договор на транспортное обслуживание с такси Авеню,...

Службы такси

Междугороднее такси ПРОК

Рейтинг: 5
1 отзыв
Такси Парк

Рейтинг: 5
2 отзыва
Avto-voyage

Рейтинг: 5
1 отзыв
Единая Служба Такси - Киев

Рейтинг: 5
2 отзыва
БиоАвто (Bio Auto)

Рейтинг: 5
1 отзыв
БИНГО такси

Рейтинг: 5
2 отзыва
Такси 24 (Киев)

Рейтинг: 5
1 отзыв
ТАКСИ КЛУБ

Рейтинг: 5
1 отзыв
Такси "Удача авто"

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться