Де наш соєвий соус та васабі?! - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya Львов, ул. Стрыйская, 30
От Ірина, Роксоляна та Ілона, опубликован 18 сентября, 2016 год

Ірина, Роксоляна та Ілона 18 сентября, 2016 год Замовили не найдешевший набір суші, очікували близько двох годин, та залишились розчарованими. Окрім того, що до замовлення ми не отримали соєвий соус, імбир та васабі, хоч вважали, що це повинно, апріорі, входити у набір, так ще й оператор колл-центру не поцікавився чи ми бажаємо вищезгадане(оскільки усі попередні замовлення передбачали це запитання). Настрій зіпсовано, вечеря не вдалась. Ще й шукали кур'єра навколо будинку, оскільки він не здатен був знайти його самостійно!! Марна трата грошей та часу! Фу! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 19 сентября, 2016 год Шановні Ірина, Роксоляна та Ілона, доброго дня!

Насамперед хочемо подякувати Вам за зворотній зв'язок та щиро приносимо вибачення, що доставлене замовлення не принесло вам задоволення. Будь ласка, напишіть нам номер замовлення на service@sushiya.ua, щоб ми мали змогу надати вам відповідь та вибачитися. Будемо вдячні за інформацію.

З повагою,
служба пітримки Сушия