Зіпсований сервіс - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Альона, опубликован 8 сентября, 2016 год

Альона 8 сентября, 2016 год Живу у м. Львові! Колись вважала, що найсмачніші суші та дуже достойний сервіс у ресторанах Сушія. Дуже розчарована доставкою додому! При доставці то палички забули, то суп розлився, то доставка із значним запізнення, а сьогодні взагалі після 2 год. після оформлення замовлення (озвучено було оператором 1 година доставки) я зателефонувала до операторів і мені запропрнували чекати ще мінімум 1 годину, бо у розвощика проблеми з колесом. По-перше, про це слід було раніше повідомити, по-друге поважаюча себе структура такі проблеми вирішує швидко і непомітно ( організовує інший метод доставки-таксі-наприклад)! І ще, оператор, не вислухавшиа мого обурення поклала слухавку!!!! Це сервіс!!!!!????? Це повага до клієнтів!!!!?????? Я дуже розчарована!!!! 0 согласны, 0 не согласны

Гость 3 октября, 2016 год А такси за ваш счет?
Гость (Украина, Львів) 5 октября, 2016 год А може ще подвійну оплату за замовлення запропонувати, щоб доставили?)
Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 15 сентября, 2016 год Шановна Альона, доброго дня!

Насамперед дякуємо, що сповістили про ситуацію, що виникла та за те, що доставка Вашого замовлення склала досить тривалий час. Ми би хотіли вибачитися та виправити ситуацію. Напишіть, будь ласка, на service@sushiya.ua номер замовлення. Дуже очікуємо на Вашу відповідь.

З повагою,
служба пітримки Сушия