Про доставку замовлення із Сушия Львів - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Галина, опубликован 6 сентября, 2016 год

Галина 6 сентября, 2016 год Доброго дня! Хочу Вас попередити про те якщо вам потрібна доставка суші з Сушія на певну годину то не замовляйте суші тут!!!! Вони попросту не привезуть вчасно!( Замовляла сьогодні суші об 11:20 з доставкою в 13:00. Але як завжди не отримала свого замовлення вчасно. Цього разу запізнення було на 50 хвилин. Після звінка оператору пообіцяли комплімент та курєра в найближчий час. І комплімент таки мені вручили аж на 20 грн. за запізнення більше ніж 50 хв., сказали що на більше неможуть давати( хоча на сайті зазначено що 1 хвилина запізнення рівна 1 гривні!!! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 8 сентября, 2016 год Шановна Галина, доброго дня!

Дякуємо Вам за відгук. Ми щиро приносимо вибачення, що час доставки Вашого замовлення склав більше однієї години. Напишіть, будь ласка, номер замовлення на service@sushiya.ua, з посиланням на цей відгук, ми хочемо надати зворотний зв'язок, а також вибачитися.

З повагою,
служба підтримки Сушия