Погано. - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Гость, опубликован 4 сентября, 2016 год

Гость 4 сентября, 2016 год Вчора замовили доставку 1 сету. Через півтори години передзвонили поцікавитись де так довго їздить замовлення. Приїхав кур'єр ще через 15 хвилин. Сіли їсти - а ні палочок....ні серветок нам не поклали. Передзвонили ще раз...знову почекали водія 15 хвилин. Дівчина - оператор сказала що за кожну хвилину затримки нам компенсовується 1 грн. Ми звісно ж не стали нічого підраховувати і чекати компенсації...оплатили по чеку і все. А от суші не смачні. Сухі... не соковиті....і замість авокадо - огірок. За 309 грн могли б і авокадо покласти - як в рецептурі. Дуже розчарувалась...раніше дуже любила ці ресторани. Роблю висновок що в суботу завантаженість велика - а персоналу не вистачає. І продуктів напевне теж не вистачило... не хочу думати що огірок замість авокадо був в цілях економії. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 8 сентября, 2016 год Шановний Гість, добрий день !

Дякуємо Вам за відгук. Ми щиро перепрошуємо, що очікування Вашого замовлення склало досить тривалий час та замолвені страви не принесли Вам задоволення. Напишіть, будь ласка, номер замовлення на service@sushiya.ua, з посиланням на цей відгук. В цьому випадку ми зможемо надати зворотний зв'язок, а також вибачитися.

З повагою,
служба підтримки Сушия