Сушия у Львові, ТЦ Кінг Крос - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Ольга, опубликован 30 августа, 2016 год

Ольга 30 августа, 2016 год Доброго дня, минулого тижня мені "пощастило" відвідати сушия , сервіс як і самі суші спортились за останній рік страшенно, ходили ми з чоловіком , спочатку замовила я а потім мій чоловік , офіціант взявши замовлення не повторив його нам , з чого ми потім виявили що замовив він нам лише один рол, мало того що чекали більше 50 хв, то потім і виявилось що я ще й буду голодна, він вперто доводив мені що я нічого не замовляла замість того щоб вибачитись!!! Сказати що я була зла це не сказати нічого, це був жах, стільки чекати і потім лишитись голодним !! Суші які принесли мому чоловіку розвалювали , не тримались купи, важко було донести іх до рота!!!наскільки видно то лстаннім часом заклади Сушия сильно спортились, хоч колись були одними з найкращих, тепер видно, що хороші відгуки практично відсутні!!! Набирайте на роботу нормальний персонал, відповідний, бо ціни зараз не з дешевих, то ще обслуговування на низькому рівні!!!! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 1 сентября, 2016 год Шановна Ольга, доброго дня!

Насамперед дякуємо Вам за відгук. Нам дуже прикро, що відвідування нашого ресторану лишило по собі негативні враження. Ми приносимо вибачення за итуацію, що склалася та просимо Вас, надішліть, будь ласка, Ваші контакті дані на service@sushiya.ua, щоб ми мали змогу вибачитися та надати звротній зв'язок. Сподіваємось на відповідь.

З повагою,
служба підтримки Сушия
Гость (Украина, Львів) 1 сентября, 2016 год Дякую за відповідь , думаю що нічого не змінить те як мені подзвонять і вибачаться за ситуацію яка склалась, думаю Вам нарешті потрібно поміняти щось у закладах сушия, бо відгуків негативних безліч, ні одного позитивного з того що я прочитала, підбирайте відповідний персонал який компетентний у сферах обслуговування, тільки це змінить відгуки про вас!!! Бо насправді колись було одне задоволення відвідувати заклад сушия, але це на початку, зараз вже котрий раз переконуюсь що не варто тратити такі гроші на таке ставлення та суші які зроблені неякісно і вже не так смачно як було!!

Сушия

Суши