Жах. - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Юлія, опубликован 2 июля, 2016 год

Юлія 2 июля, 2016 год Пишу вперше. Замовила сьогодні філадельфію зі стружкою копченого тунця. По- перше привезли через 1-15 після замовлення, ну наче не спізнилися. Вперше їла такі не смачні роли. Обвітрені, на смак, та який там смак- вони ніякі взагалі без смаку. Імбир і васабі з соєвим соусом не привезли. У мене не вистачає емоцій щоб передати склад, тунець був у шматочку через один та і настільки мізерні ,що їла один обвітрений рис. Блін треба сумлінно робити свою роботу, або не робити взагалі. Висновок- у вас я не замовлятиму більше. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 20 июля, 2016 год Шановна Юлія, доброго дня!

Дякуємо Вам за відгук і щиро приносимо вибачення, що замовлені страви не принесли Вам задоволення. Ми хочемо розібратися в процесі приготування Вашого замовлення і надати зворотний зв'язок. Напишіть, будь ласка, номер замовлення або номер телефону на який реєстрували його на service@sushiya.ua. Будемо вдячні отримати відповідь.

З повагою,
служба підтримки Сушия