Ображений - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Гость, опубликован 7 июня, 2016 год

Гость 7 июня, 2016 год Директор в нашому ресторані в Чернівцях багато собі позволяє, не розуміє співобітників,ти завжди будеш не правий. Всі дотримуються стандартів , а вона ні.Працюєш з одним вихідним на тиждень. Могли би зробити безкоштовні обіди.Зробіть анонімні тести запитання. Перевірьте Директора,а то ця людина коли консультант вона поводить себе правильно дотримується стандартів приходить вчасно на роботу, а в будній день приходить коли хоче, скидає всю свою роботу на менеджерів,цілий день їст ,ходить на перекури,не охайна, виносить всім мозги. Я б не хотіла бачити такого Директора в ресторані «СушиЯ».Вона позорить компанію. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина) 8 июня, 2016 год Уважаемый Гость, добрый день!

Мы искренне благодарны Вам за предоставленную информацию. Будем Вам благодарны, если предоставите информацию о каком ресторане идет речь на адрес service@sushiya.ua, чтобы мы смогли максимально эффективно обработать Ваш отзыв. Поверьте, мы ценим, что Вы открыто высказываете свое мнение.

С уважением,
служба поддержки Сушия