Жах у Сушія - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Денис Зеленков24768http://www.otzyvua.net/user/24768, опубликован 7 июня, 2016 год

Денис Зеленков 7 июня, 2016 год Сервіс жахливий. Байдужість офіціантів вражає. Книгу скарг чекали довго. Знайшли живого таргана, а офіціант сказав, що він не їхній і швидко його прибрав. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Россия) 8 июня, 2016 год Шановний Денис, доброго дня!

Дякуємо за Ваш відгук і прийміть наші вибачення з приводу того, що сталося. Дозвольте нам прокоментувати. У всіх ресторанах Сушия регулярно проводиться ретельна дезінсекція і вживаються всі заходи для підтримання чистоти і порядку, щодо дотримання санітарних норм. Нам цінна думка кожного нашого Гостя, тому хотіли б вивчити Ваш випадок більш детально. Ми будемо вдячні, якщо Ви залишите свої контакти адресу ресторану, що відвідували та дату на service@sushiya.ua, щоб з Вами зміг зв'язатися представник Сушия. Сподіваємося на Ваше розуміння.

З повагою,
служба підтримки Сушия