Незадовільна кухня - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya Киев, просп. Оболонский 1б
От Вадим, опубликован 22 апреля, 2016 год

Вадим 22 апреля, 2016 год В четрвер, 21.04.2016 р приблизно. з 19-30 до 20-30 ,я з дружиною та донькою відвідував ресторан Сушія в Дрім Таун. У дружини був день народження, але спогади залишаться не дуже добрі. В ролах був недоварений рис і вони прилипли до дощечки, так що приходилося віддирати. Ми замовили два Мохіто один алкогольний, а другий безалкогольний. Мохіто, відверте г..но, тому що накидали повний стакан льоду, а самого коктейлю там було десь 50 грам і на смак він був як звичайна вода. Вибачте мене, за 89 грн можна було зробити дуже смачний коктейль, а Ваші кухарі його споганили. Ми залишили 800 гривен, але насолоди ніякої не отримали. У мене дружина з донькою дуже любили цей ресторан, але після такого випадку ми мабуть підшукаємо собі інший ресторан. На рахунок офіціантів нарікань немає і чізкейк був смачний. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина) 26 апреля, 2016 год Шановний Вадим, доброго дня!

Насамперед дякуємо за відгук та що Ви є нашим Гостем. Ми щиро приносимо вибачення, що замовлені страви не принесли Вам задоволення за смаковими якостями. Ми хочемо вияснити ситуацію з приготуванням Вашого замовлення та надати зворотній зв'язок, а також вибачитися. Надішліть, будь ласка, Ваш контактний номер телефону на service@sushiya.ua з посиланням на Ваш відгук. Чекаємо на Вашу відповідь.

З повагою,
Служба пітримки Сушия