Суші без смаку! - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Гость, опубликован 28 марта, 2016 год

Гость 28 марта, 2016 год Відвідала заклад,який нещодавно відкрився, в Львові по проспекту Шевченка. На жаль, не варто було і відкривати цей заклад. Не розумію чому,але самі суші на смак ніякі, при всій моїй любові до цієї страви,соєвий соус на смак теж щось не то. З приводу обслуговування,то офіціант був єдиним плюсом, а саме замовлення готували довго,хоча людей було мало. Загалом негативне враження від кухні закладу! Навіть відносно не високі ціни закладу,не варті того щоб ще раз спробувати ці суші! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина) 29 марта, 2016 год Шановна Гостя, доброго дня!

Насамперед, дякуємо Вам за відгук. Ми задоволені, що Вам сподобалося обслуговування в нашому ресторані та приносимо вибачення, що були не до смаку замовлені страви. Ми хочемо розібратись більш детально в приготуванні Вашого замовлення. Напишіть, будь ласка, на service@sushiya.ua дату, коли Ви відвідували ресторан, назву страви, яка Вам не сподобалася та чим саме, а також Ваш контактний номер телефону, щоб ми змогли надати зворотній зв'язок. Будемо вдячні за інформацію.

З повагою,
служба пітримки Сушия