Безвідповідальність персоналу!!! - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Тарас, опубликован 21 февраля, 2016 год

Тарас 21 февраля, 2016 год Хочу поділитись, яке відношення працівників колл центру і взагалі персоналу Сушія до клієнтів. Наголошу до Клієнтів, які платять гроші з яких Ви шановні отримуєте заробітню плату. 14.02.2016 Зробив замовлення до обід. На шість годин вечора. Оплатив відразу. Колл центр передзвонив практично відразу. В результаті пів сьомого нарешті дозвонився на центр, мене запевнили що максимум 10 хв. все буде. В результаті отримав замовлення в 18:55, ніякої компенсації(вибачень) і ще і не повне замовлення (не вистачало 2 соєвих соуси) тобто по факту мене обікрали! Хоч і мелоч але не приємно. Так от мене попросили дати номер замовлення, щоб розібратися. Я написав номер. Сьогодні пройшов тиждень від того дня і мені до сих пір ніхто не телефонував. З цього я зробив, що працівники Сушія не компетентні, безвідповідальні, грабіжники і їм просто наплювати на своїх клієнтів. Дуже шкода. Раніше було все добре, і суші і доставка. Радує, що Ви не одні і є вибір у кого замовляти. Так, що шановні люди перед тим, як робити замовлення в Сушії добре подумайте. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина, Львів) 23 февраля, 2016 год Шановний Тарас, доброго дня!

Дякуємо за Ваш відгук. Підкажіть, будь ласка, чи лишися у Вас не вирішені запитання? Завчасно дякуємо.

С повагою,
служба підтримки Сушия