Довго, не повне замовлення згідно чеку, безвідповідально! - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Гость, опубликован 14 февраля, 2016 год

Гость 14 февраля, 2016 год Зробив замовлення ло обід. На шість годин вечора. Оплатив відразу. Колл центр передзвонив практично відразу. В результаті пів сьомого нарешті дозвонився на центр, мене запевнили що максимум 10 хв. все буде. В результаті отримав замовлення в 18:55, ніякої компенсації(вибачень) і ще і не повне замовлення (не вистачало 2 соєвих соуси). "Дякую сушії все було "смачно і вчасно"". Дуже приємний подарунок до свята. 0 согласны, 0 не согласны

Андрей (Украина, Київ) 15 февраля, 2016 год У Вас даже фразы прописаны шаблонно. Мне вообще не привезли заказ) за который я заплатил уже. Прикол да? Куча ресторанов, сайт. Приложение, меню в приват 24, заказывай но привезти не сложилось))))))
Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 14 февраля, 2016 год Шановний Гостю, доброго дня!
Насамперед, дякуємо Вам за відгук. Ми цінуємо, що Ви є нашим Гостем та приносимо вибачення, що Ваше замовлення було доставлено невчасно. Надішліть, будь ласка, номер замовлення на service@sushiya.ua, щоб ми з'ясували причини запізнення, надали Вам зворотній зв'язок та мали змогу вибачитися перед Вами. Сподіваємось на Вашу відповідь.
З повагою,
служба підтримки Сушия