Сушия Львів Дуже розчаровані - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Міла, опубликован 3 февраля, 2016 год

Міла 3 февраля, 2016 год Замовили сет ролів в "Сушия". Перше, що не сподобалось - соєвий соус, імбир, васабі треба дозамовляти за окрему плату! Що це таке взагалі? По-друге, поставили галочку "Підтвердити замовлення по телефону". Оператор телефонувала, а телефон був в іншій кімнаті і ми не почули. В результаті замовлення скасували....Хоча б імейл прислали про це чи що. Ми не знали і на сайті не побачили, що якщо не відповісти оператору, то замовлення скасують. Люди повинні про такі речі самі здогадуватись?

В результаті ми залишились голодні, розчаровані і дуже сумніваємось, що ще раз зробимо замовлення в "Сушия".

Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 4 февраля, 2016 год Шановна Міла, доброго дня!

Дякуємо за Ваш відгук. Ми приносимо вибачення, що дана ситуація лишила у Вас негативний настрій. Щоб ми змогли розібрати дану ситуацію та надати Вам зворотній зв'язок, надішліть, будь ласка, номер замовлення на service@sushiya.ua. Будемо вдячні Вам за інформацію.

З повагою,
служба підтримки Сушия