Не вкусні суші, більше не піду в сушію в скай парк!! - Отзыв о Сушия

http://www.otzyvua.net/sushiya От Inna, опубликован 21 ноября, 2015 год

Inna 21 ноября, 2015 год Завітали на суші з подругою, замовили олюблену філадельфію, коли нам принесли суші з вигляду нормальні, тільки 2 суші трохи розвалювалися, коли ж скуштували суши з соусом і васабі, то соус був янтарного кольору і на смак не дуже (тобто його розбавили), так же васабі був занадто рідкий по консистенції такого я ще не коштувала, авокадо там і близько не було, сир з вигляду був але смак не відчувався один рис і соус, смаку (смачного як було раніше, доставляли доставкою ароматні суши і дуже смачні) ніякого і це в ресторані свіожопроготовлені, то що ж привезуть доставкою взалі не можу уявити, дуже не задоволена якістю і співвідношенням інгридієнтів. В сушиї не готовлять суші а розбавляють все і економлять на інгридієнтах, на жаль задоволення від смаку це не приносить. Ви втрачаєте постійних клієнтів які ВАС любили і приходили з за задоволеняням в ваш заклад. Нажаль це розчаровує. Є інші заклади які смачно готують суші! Дуже,Дуже сильно розчарована. Відвідувала заклад 18.11.15 приблизно в 19.00 год. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Сушия (Украина, Київ) 24 ноября, 2015 год Інна, доброго дня!

Дякуємо Вам за відгук та за те, що Ви є нашим Гостем. Щиро перепрошуємо, що дане замовлення не принесло Вам задоволення. Для нас дуже важливо, щоб Гості залишалися задоволеними. Ми будемо вдячні отримати Ваші контактні дані на service@sushiya.ua, щоб ми змогли надати Вам зворотній зв'язок. Завчасно дякуємо за відповідь. Сподіваємося, Ви залишитеся з Сушия.

З повагою,
служба підтримки Сушия