Найгірша мережа супермаркетів - Отзыв о Супермаркет Колибрис

http://www.otzyvua.net/supermarket-kolibris От Надвірнянка, опубликован 27 июля, 2016 год

Надвірнянка 27 июля, 2016 год В м. Надвірна вул.Княгині Ольги,7 найгірший Колібріс.Ще якихось півроку тому я туди заходила з задоволенням.А зараз це жах,антисанітарія,хамство,немає цінників,недоважують,продається смердюче мясо! Хотілося б дуже, щоб туди завітав Ревізор! 0 согласны, 0 не согласны

Сусід (Украина) 31 июля, 2016 год Хочу сказати що випічка в даному закладі дуже смачна особливо булочки та і пекарі дуже хороші,зате м'ясна продукція неякісна,особливо фарші смердючі та шашлик в якому одне сало та ребра.
сімя Іваніцьких (Украина) 27 июля, 2016 год В даному магазині завжди купляли раніше курку гриль та шашлик та були задоволені, а цього року на Івана купили шашлик з опаришами,коли принесли назад,щоб нам повернули гроші то працівниця,яка представилась технологом,нахамила і збрехала,що виріб був свіжим,при цьому кричала на ввесь торговий зал.Як можна таких тримати в громадських закладах! Керівництво прошу вжити мір,а то через таких хамок падає ваш рейтинг!
Віталій (Украина) 27 июля, 2016 год А ще я купив в цій крамниці несвіжу смердючу рибу, на що директор мені нахамив і чуть не послав на три букви

Супермаркет Колибрис

Торговая сеть Колибрис компании Аванта – это 47 больших супермаркетов, которые находятся в таких областях, как Львовская, Волынская, Ровенская, Житомирская, Тернопольская, Хмельницкая и Винницкая. Структура заведения имеет классическую форму:  ряд...

Сеть супермаркетов

Супермаркет Барва