SOTA - Отзыв о SOTA.ua

Рейтинг: 5, всего отзывов 1

http://www.otzyvua.net/sotaua От Миша, опубликован 9 февраля, 2016 год

Миша 9 февраля, 2016 год Купівлею побутової техніки та всього іншого в інтернет магазинах займаюсь вже досить давно і досить прискіпливо вибираю продавця товару. Основним критерієм вибору завжди є ціна, відгуки про інтернет магазин в мережі інтернет, офіційна гарантія. Тому купівлю Samsung Galaxy J5, захисного скла і чохла я здійснив в інтернет магазині Сота. Цей відгук буде корисний для тих хто вже вибрав собі товар, модель телефону, але сумнівається чи замовляти на даному сайті, оскільки кошти необхідно здійснювати передоплату за товар. Так, після замовлення на сайті мені зразу ж перетелефонували, підтвердили замовлення, сказали що надсилають рахунок на мою пошту для перерахування коштів на п/р юридичної особи. Насправді виставили рахунок ПП і сума в рахунку була на 40,82 грн. більшою. Безкоштовний пошук відомостей у ЄДР підтвердив види діяльності ПП, а також те, що ФОП досить недавно став на облік, але в процесі припинення підприємницької діяльності не перебуває. Я вирішив перерахувати кошти, сплатив у касі банку 1% від суми переказу. Вечором цього ж дня вже отримав номер декларації. За доставку сплатив 60 грн. Є магазини, що оплата після доставки складає тільки 30 грн., але там я замовляю під час акцій чи отримання промокодів, бо звичайна ціна вища ніж у даному магазині. Вивчаючи цінову політику інших магазинів зрозумів, що необхідно замовляти в Соті (дуже погані відгуки за інші магазини). Необхідно відмітити, що додавши вказані мною витрати вийде сума за яку не так вже легко знайти таку ж модель смартфона за таку ж ціну, оригінальний товар, з офіційною гарантією. На виробі є трилисник і UA UCRF, на коді моделі (Model code) SEK. Також міститься запис: "Зроблено у Китаї". Крім цього я зателефонував за номером 0800 502 000 і додатково отримав підтвердження, що гарантія офіційна на дану модель смартфона. А вже вдома ввів комбінацію: *#7353# і в тестовому меню перевірив працездатність різних функцій. Отже, смартфон ОРИГІНАЛ і ціна найкраща! Замість чорного чохла мені прислали граніт сірий, вигляд дрібної наждачки, мені сподобався. Скло як я і попросив мені зразу ж бесплатно поклеїли на смартфон. Дякую! На смартфоні ігри не граю, користуюсь кілька днів, батерея тримає три дні. В телефоні 2 сім-карти, над SIM1 вставляється micro SD. Дякую колективу магазину, бажаю вдячних клієнтів і процвітання. 0 согласны, 0 не согласны

Цифровая техника

Хiaomi.ua