розчарування - Отзыв о Сосновель (Sosnovel)

Рейтинг: 1, всего отзывов 5

http://www.otzyvua.net/sosnovel-sosnovel От Гость, опубликован воскресенье, 13 августа

Гость воскресенье, 13 августа Так все сумно, що я навіть не знаю, з чого почати.
Поїздку планували завчасно, шукали місце, щоб провести вихідні. Місце з басейном, спа, готелем, рестораном, велосипедами, лісом та річкою. Вуаля, знаходимо Сосновель, який відповідає нашій меті, бронюємось, ще раз проговорюємо по телефону, що саме для нас важливо, кидаємо передплату і забуваємо. За день до приїзду робимо контрольний дзвінок, цікавимось, чи все в силі, знову (!!!) перераховуємо список послуг, які нас цікавлять, адміністратор пояснює, що нічого попередньо бронювати не потрібно, все зробимо в день приїзду. Вже на місці до нас доходить, що "комплекс відпочинку" - насправді реабілітаційний центр "Сосни". Я нічого не маю проти, але про таке слід попереджувати. Не дивлячись на спеціалізацію комплексу, рівень сервісу реабілітувати ніхто не думає. Ставлення таке, що хочеться вибачатися за те, що приїхали і хочемо тут відпочити. Відразу скажу, що було і хороше - сосни і смачна їжа. Все.
Поселилися. За 1250грн на добу маємо номер з нульовою звукоізоляцією, банкою рідкого мила в якості гігієнічного набору, воду чорного кольору в унітазі, душову кабінку, в яку я помістилася, але рухатися в ній не змогла (175см, 60 кг), і балкон з видом на сосни (сосни все вирішують, так). Холодильник спільний на поверсі. Адміністратор відразу наголосила, що нам треба сходити в бухгалтерію і внести повну оплату. В бухгалтерію, Карл!!! Ходили ми, значить, в ту бухгалтерію разів зо три, бо не могли зловити бухгалтера. Хорошого бухгалтера в наші часи важко знайти. Коли знайшли, хвилин зо п’ять спостерігали, як вона збирає гроші з усіх можливих місць в кабінеті і красиво складає в коробочку, присісти нам не пропонують, стоїмо, чекаємо, поки всі гроші зберуться разом. Доплачуємо за номер, нас відразу просять оплатити масаж, якого нам ще не зробили, але обіцяли, що зроблять ввечері. Погоджуємося, бо ми вірим в людей. Чеків, квитанцій, будь-чого, що підтверджує оплату, ми не отримуємо.
Про масаж теж весела історія. Хотілося нам обгортувань, а після - масаж. Я два рази вище по тексту про це наголосила не просто так, а тому що виявилось, що "обгортування у відпустці" і вони не можуть надати цю послугу в своєму СПА-центрі. Бо навіть обгортуванням потрібен відпочинок. Ну хоч масаж зроблять! - не втрачали віри у людей ми і не прогадали. Забирати нас на процедуру вийшло п’ять масажистів. Вийшли вони і при нас довго обговорювали, хто нас буде масажувати, хто скільки працював, хто де кому шо робив. Раніше це зробити ніяк не можна було. Поділені між масажистами ми відправилися розслаблятися. Масажна кімната теж не була готова. Комплекти одноразової білизни в спа-комплексі не передбачені, тому мені люб’язно запропонували залишитись в своїй білизні або повністю роздягатись! оп! Загальний масаж коштував 450 грн, замість масел використовувався парафін Джонсонс бейбі.
Покататись на велосипеді теж не вдалося, бо на ньому можна кататися виключно по території комплексу. А територію комплексу я б об’їхала за хвилини півтори. На сайті сказано, що територія складає 5 га, але нічого не сказано про те, що доступної та облагородженої - на 4,5 га менше. Хлопчик в прокаті не тільки відмовив, але й пояснив, чому відмовляє. Бо нас за територією може чекати машина, в яку ми складемо двоколісне майно і втечемо з ним в світле майбутнє. Ми намагалися пояснити, що ми тут залишаємося на ніч, що не плануємо красти велосипеди, а просто хочемо проїхатися по лісу, а не кружляти поміж людей на візках та між бенкетними столами. Хлопчик був дуже зайнятий сидінням, тому послав нас шукати адміністратора і з ним продовжувати переговори. В нас вже був квести "знайди бухгалтера", другої серії не хотілося.
Під час обіду до нас долучилася ціла оперативно-технічна група! Принесли драбину, встановили в метрі від нас і почали прикручувати щось до стелі. Хтось давав поради, хтось крутив, самотньо нам було, точно скажу.
Наш виїзд став вишенькою на торті. Зранку ми поплавали в басейні, планували прийняти душ, поснідати, погуляти і їхати. Поплавати вийшло. Ура! А потім вимкнулось світло. Миюсь в душі солдатиком з ліхтариком і розумію, що не тільки світло вимкнули, але й воду теж. Все як в к кіно: все намилено, нічого не змито. Відправляю подружку на рецепцію розвідати мої перспективи. На рецепції повідомили, що так як немає електроенергії, насос не може качати воду на другий поверх, треба, значить, спускатись вниз. Замотуюсь в готельний рушник, який ледве прикриває дупу, намилена, але не зломлена, спускаюсь на рецепцію. Адміністратор навіть не повела оком, навіть не встала з крісла, не запропонувала допомогу. Топчуся в холі з піною на голові і прошу, щоб вона пояснила, куди мені бігти. Бігти тре було в підвал. Темний довбаний підвал! Хтось запропонував ліхтарик? Навіщо? Коли я сама попросила, то адміністратор глибоко і сумно видихнула і дала рацію. Знаєте, на рації є такий малюсінький світловий маячок? Адміністратор думає, що він ліхтарик.
Снідати теж не вийшло, бо генератора нема. Сказали сидіти і чекати або взяти на барі щось. Так, дякую, я зазвичай снідаю горілкою.
Жоднісінького разу ніхто не вибачився за незручності, ніхто не проявив уваги чи бажання допомогти. Обманюю, офіціанти в ресторані - єдина наша розрада.
Леді на рецепції, забираючи ключ, ще раз поцікавилась, чи ми все заплатили в бухгалтерії. З нами навіть не попрощалися.
Якщо заклад себе позиціонує, як комплекс відпочинку зі спа-центром, то було б класно, якби клієнти мали змогу все ж відпочити. Ситуацію врятувало виключно наше почуття гумору, бо ці вихідні - суцільне розчарування і совок. Якщо хочеться гарного сервісу, то це не сюди.

Сосновель (Sosnovel)

Сосновель  (Sosnovel)