Тихо і затишно - Отзыв о СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Рейтинг: 4, всего отзывов 1288

http://www.otzyvua.net/sinevo-synevo-meditsinskaya-laboratoriya От Оксана, опубликован вторник, 22 ноября

Оксана вторник, 22 ноября Сьогодні ранком здавала аналізи по гінекології в районі вулиці Тростянецької. Сподобалось все від вітання до прощання. Дівчата молодці. Сама працюю в медичному закладі і можу оцінити рівень достойно. Було затишно і спокійно, а це дуже важливо!
Дякую Вам велике!
Достоинства:
  1. Все чудово! Всім дякую!
Недостатки:
  1. Єдиним мінусом вважаю те, що каси розміщені одна біля одної, мені все рівно чи почують решта клієнтів хто я і чому прийшла( хоча дівчатка молодці, говорять тоном нижче, що приємно), бентежить сТан самих дівчат, тому що їм не комфортно сидіти пліч о пліч, це збиває, який би ти не був уважний. Це може привести до - в касі, і до не коректно введеної інформації в базу, за яку ж Ви можете їх карати.
  2. Тому робіть висновки))) Бережіть персонал)))

Karina (Украина, Київ) пятница, 25 ноября Персонал действительно приятный, понравилось что всегда отвечает на все вопросы, а главное никогда не хамят. Хороший персонал - залог нормальной работы лаборатории)

СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Лаборатории