перше враження позитивне - Отзыв о СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Рейтинг: 4, всего отзывов 1288

http://www.otzyvua.net/sinevo-synevo-meditsinskaya-laboratoriya От Тетяна, опубликован вторник, 22 ноября

Тетяна вторник, 22 ноября Здавала тут аналізи на гормони, біохімію і коагулограму, ніяких претензій до лабораторії не маю, навіть навпаки, можу виділити достатньо високий рівень обслуговування, перед здачею аналізів у мене випитали все, і день циклу, і чи приймала якісь препарати, і все-все-все, що так чи інакше могло би вплинути на результат. Місяць назад здавала в іншій лабораторії на інфекції і біохімію, то в мене ніхто нічого не запитував, а тут молодці, видно, що турбуються про своїх клієнтів.
Достоинства:
  1. гарне обслуговування, точні аналізи, комфортний інтер`єр
Недостатки:
  1. черга

Лиза (Украина, Київ) четверг, 24 ноября Не знаю, я бы не сказала что очередь неудобная. Она продвигается быстро, плюс она электронная. Все цивилизованно и по-современному.

СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Лаборатории