навчайте персонал - Отзыв о СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Рейтинг: 4, всего отзывов 1294

http://www.otzyvua.net/sinevo-synevo-meditsinskaya-laboratoriya От Гость, опубликован 1 июня, 2016 год

Гость 1 июня, 2016 год Добрий день!Хочу поскаржитися.Були у вас,на Симиренка,здавала аналізи з дитиною,у вівторок 31 числа!Мало того,що медсестра,сама намагалася набрати,наскільки я знаю,завжди є допомога,так вона не впевнена шукала відня,і копирсалася,і ще сказала,що кров густа,декилька раз,як можна таке говорити,якщо вона взагалі не потрапила ввену,перелякано побігла кликати,заходить дівчинка,я її одразу впізнала,вона у нас до цього брала,в окулярах,і 1-го разу набирає швидко кров з вени!Навчать свій персонал,якщо європейська компанія,це все таки діти,тим більше до року! 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя Synevo (Украина) 1 июня, 2016 год Доброго дня!
Щиро перепрошуємо, що так ускладнився забір крові у дитинки.
Ми переслали Ваш відгук до керівника медсестринської служби, на роботу медсестри звернуть саму пильну увагу.
Міцного здоров'я Вам та Вашій малечі!
Гость (Украина) 1 июня, 2016 год Буду сподіватися,що вона пройде навчання,Ви якось повлияете,і коли нам буде треба,у нас інша медсестра буде брати кров!

СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Лаборатории