Неприємний момент - Отзыв о СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Рейтинг: 4, всего отзывов 1296

http://www.otzyvua.net/sinevo-synevo-meditsinskaya-laboratoriya От Аля, опубликован 21 февраля, 2016 год

Аля 21 февраля, 2016 год Здавала в Сінево аналіз на кишкові паразити у дитини і копрограму одночасно кілька разів. Лише на третій раз побачила, що в список показників копрограми входять і кишкові паразити. Виходить я переплачувала щоразу майже вдвіччі, а працівники лабораторії навіть не звернули мою увагу на цей нюанс. Звичайно, є і моя необачність. Спочатку я не могла знати які показники входять в цю копрограму, але після отримання результатів могла й побачити, проте я дивилась лише на поля з відхиленнями, а паразитів серед них не було.
Інший випадок з сечею. Після збільшених лейкоцитів у дитини пропили курс ліків, а аналізи показують те ж саме ще 4 рази. Узі в нормі, що це ніхто не знає. 2 останні аналізи здавали паралельно ще в лікарні і іншій приватній лабораторії і у них показники в нормі неферентних значень. Як це пояснити? Склалось враження, що збільшені показники пишуть спеціально, щоб кожні кілька тижнів приходили на перездачу. Викинуті гроші-це не найстрашніше, а от лікування дитини без потреби - це вже інше.
P.S. До медперсоналу і ресепшену жодних зауважень, всі привітні і професійні (не враховуючи моє перше зуаваження)

Ответ представителя Synevo (Украина, Львів) 29 февраля, 2016 год Аля, добрий день!
Якщо у Вас є запитання щодо показників, будь-ласка зверніться до нас через info@synevo.ua

СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Лаборатории