Паразитирование частных лабораторий на разнице референтных индексов в разных лабораториях!!! - Отзыв о СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Рейтинг: 4, всего отзывов 1294

http://www.otzyvua.net/sinevo-synevo-meditsinskaya-laboratoriya От Гость, опубликован 12 января, 2016 год

Гость 12 января, 2016 год существенная разница референтных показателей в лабораториях

​Вчора здав розгорнутий аналіз крові в СІНЕВО і був досить вражений одним прикрим фактом! На приклад по версії Сінево в мене середня концентрація гемоглобіну в еритроциті-28.9(референтне значення(27-33)-виходить в межах норми.По версіїі Інвітро-цей показник в мене36.3 ! (реф-й діапазон(32-36).Або взяти гематокріт в сінево-мій результат-50.2 Реф.ін.(34-54) в інвітро-мій показни-0.506 реф.інд-(0.390-0.500).Тромбоцити-в сінево-в мене175 реф інд(180-360) в інвітро-тромбоцити-179 реф інд-(150-400 )і так практично по кожному другому показнику-істотно різняться реф показники.Тобто в наслідок такої різниці по результатах однієї лаб-ії -норма а по рез-х іншої відхилення!!!??Хотілося б знати чому така істона різниця в реф. .показниках.!?????????Чому це важливо-тому що якщо показник виходить за межі референтних показників які використовує та чи інша лабораторія.То лабораторія часто рекомедує повторно перездати аналіз а в наш важкий час це додаткове фінансове навантаження на обстежуваного.хоча в іншій лабораторії ці показники в межах референтного показника. Напрошується логічне питання -те чи їнше референтне значення показника лабораторії приймають за основу для себе -виходячи з яких критеріїв??!!Наприклад таж СІНЕВО!
Відповісти
У меня тоже этот вопрос (0)

Ответ представителя Synevo (Украина, Запоріжжя) 12 января, 2016 год Шановний Сергію Анатолійовичу!

Дякуємо Вам за довіру і вибір медичної лабораторії "Сінево" для діагностики.

Відповідаючи на Ваше запитання, дозвольте пояснити, що усі референтні значення в нашій лабораторії для усіх без виключення показників надаються виробниками тест-систем, на яких виконуються дослідження. Звертаємо Вашу увагу і на те, що порівнювати результати двох різних лабораторій — некоректно, адже для діагностики використовується різне лабораторне обладнання, аналітичні тест-системи, реагенти тощо. Для уникнення складнощів з інтерпретацією отриманих результатів в майбутньому рекомендуємо Вам проводити динамічне спостереження за обраними показниками у якійсь одній лабораторії.
Ми не володіємо інформацією щодо того яким обладнанням, реагентами та тест-системами користуються інші лабораторії. Медична лабораторія «Сінево» для проведення лабораторних досліджень використовує новітнє сучасне медичне обладнання, товари провідних світових виробників та інноваційні технології. Навіть у нашій лабораторії при переході на новітні генерації тест-систем періодично можуть змінюватися референтні значення. Щодо системи СІ, то вона відображає лише міжнародні одиниці виміру.

СИНЭВО (SYNEVO) медицинская лаборатория

Лаборатории