Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

нікому нічого не докажеш... - Отзыв о Сильпо


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 561

Рейтинг: 2.2, всего отзывов 2125

http://www.otzyvua.net/silpo От Гость, опубликован 14 июля, 2016 годГость 14 июля, 2016 год Вінниця, Сільпо - "Скай парк"
Як на мене, то коли купуєш товар й дивишся на цінник, то очікуєш, що вартість, яку побачив, збігатиметься з вартістю, надрукованою в чеку. Але ж ні. Магазин «Сільпо» доказало, що тут варто очікувати підвоху, тому що ти переплатиш за товар. І хай навіть то буде кілька гривень, але таке відчуття, що ти не перший (а воно так і є) і не останній, кого так дурять. Коли запитуєш продавців чому так вийшло, кажуть, що ось бо лишень тільки но ж змінюємо цінник. Так, подорожчав товар, але ж ми одразу вартість змінюємо. Але чи не краще було цінник вивішати, а потім товар розкладати? Пояснюючи, продавчиня дивилась на мене ніби на нещастя якесь, яке заважає її працювати. Розумію, зла така напевно через те, що заробітна платня не висока і покупці дістали, і ще бозна що. Але причому ж тут я. Одним словом як дурили, так і дурять людей.
0 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву


Татьяна (Украина, Вінниця) 19 июля, 2016 год Ніхто, нікого не дурить. Просто ви не знаєте, що це за робота. Коли сама тільки що вивісила один цінник на товар, а через годину дивуєшся, що ціна уже друга. Ціни міняє Киів, нас не попереджаючи про це. Просто приходить лист на електронну адресу, де ціна уже зиінена, і ми не можемо наперед знати, який товар потрібно знімати з прилавку на переоцінку.


Сильпо

Торговая сеть «Сільпо» - одна из наиболее крупных национальных сетей продовольственных супермаркетов. Сеть входит в состав торгово-промышленной группы компаний Украины - Fozzy Group. Акции и скидки супермаркета Сильпо всегда радуют...

Адреса и контакты

Продовольственные супермаркеты

Онлайн-супермаркет MDNgroup

Рейтинг: 5
1 отзыв
Гулливер, ТРЦ

Рейтинг: 5
1 отзыв
Анатоль Маркет

Рейтинг: 5
1 отзыв
Минимаркет Довженко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Лелека

Рейтинг: 5
1 отзыв
Крамничка "ПоплавОК"

Рейтинг: 4.2
13 отзывов
Магазин Посад

Рейтинг: 4
3 отзыва
Эко-лавка

Рейтинг: 4
8 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться