Просто межа хамства і байдужості персоналу Сільпо. - Отзыв о Сильпо

http://www.otzyvua.net/silpo От Гость, опубликован 19 марта, 2016 год

Гость 19 марта, 2016 год На днях стала свідком неприємної ситуації в Сільпо, за адресою Майорова 2, ТЦ "Полярний".
Було це вранці, годин в 09:00, їхавши на роботу, забігла в ТЦ на каву, на касу підійшов чоловік років 50 і запитав у охорони, можете будь ласка викликати когось із старших, на що охоронець відреагував не дуже з розумінням.
Через декілька секунд підійшла дівчина, на ім'я Олександра, якщо я не помилаюсь касир, навіть не старший віділлу або адміністратор. Чоловік розповів, що декілька днів назад купив у магазині Сільпо колбасу, після її вживання, вся сім'я і маленька дитинка, опинились з отруєням на лікарняному 6 днів. Він запитав, куди можна звернутися з цією проблемою, на що отримав не зовсім адекватну відповідь: Ви можете написати "жалобу", її будуть розглядати, якщо важатимуть за потрібне, і взагалі мало чим ви могли отруїтись, чому одразу нашою колбасою, потрібно було звернутись зразу, а не після 6 днів від покупки, на що чоловік відповів, що не міг це зробити, через отруєння і погане самопочуття своє і родини, і отримав відповідь: ЦЕ ВАШІ ПРОБЛЕМИ!!!
Він промовчав, не починаючи сваритись і кричати, вчинивши розумно зі своєї сторони до такого невідповідального співробітника Сільпо, який навіть не попросив вибачення за принесений клопіт, просто розвернулась і пішла по своїм справам з телефоном в руках.
Мені дуже шкода цього чоловіка і його сім'ю, я бажаю їм терпіння і здоров'я, і не потрапляти більше в такі ситуації з такими невихованими людьми!!
А Сільпо бажаю, більше слідкувати за порядком, продуктами і похабним відношенням працівників до гостей, це у ваших інтересах щоб у вас було більше простих перехожих і постійних гостей, які хотіли повертатись до вашого магазину з хорошим враженням, а не думали як скоріше звідси підти.

Гость (Украина) 10 апреля, 2016 год Вообще-то насколько я понимаю,такие вещи должны делаться немедленно.Заявление в милицию,предоставление чека и остатков продукта для экспертизы.Если пострадали дети,то и службы по защите детей подключать можно.Вообще о таких ЧП медики должны извещать мусоров автоматически.

Сильпо

Торговая сеть «Сільпо» - одна из наиболее крупных национальных сетей продовольственных супермаркетов. Сеть входит в состав торгово-промышленной группы компаний Украины - Fozzy Group. Акции и скидки супермаркета Сильпо всегда радуют...

Продовольственные супермаркеты

Супермаркет Рукавичка