Що зробити, щоб звільнили?

Сильпо - вопросы и ответы
2 ответа
просмотров:: 537

Гость 20 апреля, 2015 год Я касир торговельного залу магазина Н. 56 "Сільпо" по вулиці Головній 265 а м.Чернівці, Опаєць Валентина Костянтинівна.
Працюючи вже три роки в цьому магазині я вирішила звільнитися тому що у мене почались проблеми зі здоров"ям, 2 рази швидка медична допомога забирала з роботи.
30.03.2015 я, звернулась у відділ кадрів, щоб отримати "Заяву на звільнення за власним бажанням", на що мені сказали що не дадуть бо це перед Пасхою...Потім я бігіла ще 3 дня на що вони починали мною маніпулірувати і під моральним тиском заставили написати "заяву на відпуску за свій рахунок".
я пішла на конфлікт з адміністрацією магазина і починала прогулювати роботу.
Підскажіть що мені зробити, щоб отримати звільнення, трудову книжку та не піти в цю відпуску???
Чи потрібно звернутись до дільничого інспектора?
Дякую! Валентина О
т.0509569402

Ответы на вопрос

Гость 4 ноября, 2016 год Попадитесь на мелком воровстве под камеру-вылетите с треском и в черном списке.Больше никогда туда не возьмут работать.
Доброжелатель 14 октября, 2016 год Напейтесь водки! Они боятся пьяных-трудовая на руки будет обеспечена но с какой статьей кзота неизвестно...

Сильпо

Торговая сеть «Сільпо» - одна из наиболее крупных национальных сетей продовольственных супермаркетов. Сеть входит в состав торгово-промышленной группы компаний Украины - Fozzy Group. Акции и скидки супермаркета Сильпо всегда радуют...

Продовольственные супермаркеты

Супермаркет Рукавичка