Шустер шкодить українській незалежность! Медійні Хамелеони - Отзыв о Шустер Live

http://www.otzyvua.net/shuster-live От Igor9359http://www.otzyvua.net/user/9359, опубликован 1 мая, 2016 год

Igor 1 мая, 2016 год Савік Шустер протектує злочинну діяльність ТОВ "Адамант" і ТОВ "Адамант-Телеком", при цьому надаючи їм свою приватну медійну "кришу"

Крім того, він постійно очищує інтернет від нашої правди про його медіа-злочинну діяльність! У нашої міжнародної громадської організації є наявними численні докази злочинної діяльності даних двох підприємств, в особах, які ми неодноразово надавали йому для належного висвітлення в його студії, від чого власне він і відмовився
Однак, 29.01.2016 року він зняв у своїй злочинній студії 3s.tv і випустив у ефір свою шахрайську телепередачу, при цьому свідомо використавши адмінвплив депутатів ВРУ, якою фактично призупинив наші 11 (одинадцяти) досудових проваджень в окремих 11 кримінальних справах проти вказаних вище двох суб'єктів господарювань.
Запитується, чи потрібні Україні такі продажні лжегерої як Савік Шустер?
До кримінальної відповідальності Савіка Шустера!
МГО "Україна проти свавілля чиновників"

Шустер Live

Политическое ток-шоу "Шустер Live" выходит каждую пятницу в 21:25 по киевскому времени на Первом Национальном канале. В рамках проекта известные люди вместе с несменным ведущим Савиком Шустером, обсуждают и дискуссируют...
, ,

Телепередачи