Чудові курси для початківців. - Отзыв о Школа английского языка English Prime

http://www.otzyvua.net/shkola-angliyskogo-yazyka-english-prime Киев, просп. Оболонский, 16
От Ірина, опубликован 20 ноября, 2015 год

Ірина 20 ноября, 2015 год Методика курсів мені сподобалась, за винятком того, що замість обіцяних 750 слів за рівень, на рівні Advanced нам дали для вивчення тільки 325 лексем (225 нових слів, 38 фраз для комунікації, 37 фразових дієслів, 25 малих слів), плюс була відсутня програмна тема "Travelling". Проаналізувавши вокабуляр за рівень Advanced, я дійшла висновку, що майже 60 % нових слів з кожного списку передбачається шкільною програмою для 10-11 класів, що трошки збентежило, хоча як для людей, які ніколи не вивчали англійської раніше, і йшли з нами з Beginner-а, це було, звісно, Новою Америкою. Викладач на моє питання вказала, що ці курси розраховані на людей, які НІКОЛИ раніше не вивчали англійську (постає питання, чому мене спочатку взяли на рівень Intermediate). На місці керівників школи, я б серйозно взялася за плани-конспекти занять викладачів English Prime. Також неприємні моменти пов'язані з тим, що викладач часом допускає помилки, я про підготовлений заздалегідь список нових слів, у якому нормою в нашій групі було 1-2 помилки, які помічали тільки студенти, котрі попрацювали вдома зі словником, і зауваження яких викликало здивування нашого викладача. 1 согласны, 2 не согласны

Школа английского языка English Prime

Школа английского языка English Prime