Сервисный центр "Ноутбук Центр" во Львове отзывы

Отзывы покупателей и клиентов

Катеогрично не рекомендую

Олена (Украина, Львів) 10 марта, 2017 год Акт замовлення №100L24414 В ноуті Dell Vostro перестала працювати кнопка ввімнкення по причині попадання води, знайомий досвідчений інженер розібрав ноутбук та сказав що саме в цьому ноуті потрібно замінювати всю клавіатуру та інших проблем немає, при встановленні іншої клавиатури ноут працює ...рекомендував замовити через Ноутбук центр.
Коли я принесла ноут в ноутбук центр, мені сказали що ПРИБЛИЗНО клавіатура буде коштувати...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. не знайшла плюсів
Недостатки:
  1. непрофесійно, некваліфіковано, обманюють, дорого
Сервисный центр "Ноутбук Центр" Ответ представителя Сервисный центр "Ноутбук Центр" Шановна пані Олено, ми підтверджуємо факт Вашого звернення в наш сервісний центр 02.03.2017 зі скаргою: “Частково не працює клавіатура: верхній ряд” (пристрій: ноутбук Dell Vostro 5470, серійний номер: 1QKCJ42). Відповідаємо на Ваш коментар задля того, щоб прояснити ситуацію.
Наш сервісний центр має авторизацію від більшості світових брендів. Це є причиною того, що наша робота має певний регламент. Так, після прийняття пристрою, інженер обов’язково здійснює діагностику на основі скарги клієнта. Далі ми одразу повідомляємо результат діагностики, можливі варіанти усунення несправності, їх вартість та терміни виконання. Тому ми ніяк не могли спиратися на Ваші словащодо висновку Вашого знайомого інженера.
Менеджер, який приймав Ваш пристрій, повідомив Вас про те, що причина несправності може полягати не в клавіатурі, або не лише в ній, адже практика свідчить, що в ноутбуках, всередину яких потрапила рідина, можуть відмовляти будь-які складові компоненти. Встановити причину несправності одразу в момент звернення клієнта також неможливо, адже діагностику має проводити інженер, в умовах, що відповідають усім нормам, дотримання яких вимагає виробник техніки.
Ви погодили термінову діагностику. Це означає, що в разі відмови від ремонту Ви мали б оплатити 200 грн., а в разі його погодження - додатково 20% від вартості ремонту. На Ваше прохання Вам повідомили середню, актуальну для абсолютної більшості ноутбуків, вартість заміни клавіатури та наголосили на тому, що це лище орієнтовна вартість. Після діагностики, коли стало достеменно відомо, що причина несправності полягає в зіпсованій рідиною клавіатурі, ми в той же день, 02.03.2017, запропонували Вам два варіанти усунення несправності: заміна клавіатури або заміна палмресту. Другий варіант ремонту було запропоновано з огляду на те, що після заміни лише клавіатури на алюмінієвому палмресті могли лишитися сліди розбірки. Вартість ремонту включала в себе ціну оригінальних (на Ваше прохання) запчастин, тому була досить високою. Враховуючи це, ми прийняли рішення не додавати до цієї суми додаткові 20% за термінове виконання. Ви відмовились від ремонту та погодились оплатили послуги термінової діагностики.
Ми ще раз наголошуємо на тому, що, як авторизований сервісний центр, ми дбаємо, перш за все, про вирішення проблеми клієнта та суворо дотримуємось регламенту своєї роботи. Тому ми ніяк не могли спиратися на Ваші слова щодо висновку Вашого знайомого інженера, кваліфікація якого нам невідома. Ми здійснюємо величезну кількість ремонтів і часто переробляємо досить багато роботи після інших сервісів. Тому заради дотримання результату і якості не можемо собі дозволити робити висновки на основі думок невідомих нам спеціалістів, про що попередили Вас, і з чим Ви погодились, залишаючи ноутбук на діагностику.Сподіваємося, що змогли донести до Вас всі незрозумілі моменти.
З повагою, сервісний центр “Ноутбук Центр”!

Вдячний клієнт

Тимур (Украина, Львів) 3 августа, 2015 год Щиро вдячний сервісному центру ноутбук центр за сервісне обслуговування ноутбуків з моєї фірми. Мені вкрай важливо було щоб все виконали оперативно. Моє прохання задовольнили в повній мірі - зробили не тільки швидко але і якісно, ноутбуки після чистки замітно менше гріються. 1 согласны, 1 не согласны

Задоволений роботою

Женя (Украина, Львів) 31 июля, 2015 год Ноутбук після грози поремонтували за 900 грн. Я вже планував купувати новий. Спасибі 1 согласны, 1 не согласны

Максим

Максим (Украина, Львів) 8 июня, 2015 год Дуже сподобалося, що мені дали додаткову знижу по студентському ) 1 согласны, 1 не согласны

Дякую за ремонт!

Бігус Віктор (Украина, Львів) 25 мая, 2015 год Сподобалося обслуговуватися сервісі. Дуже дякую менеджеру на прийомці, що ввійшов в моє положення і посприяв з оперативним ремонтом ноутбука, а інженерам дякую за якісний ремонт, поки все працює добре. 1 согласны, 1 не согласны

поганий сервисний центр

Колесник Володимир (Украина, Київ) 26 марта, 2015 год Обслуговування жахливе !!! Ціни несамовиті !!!! Заклеїли рамку матриці 1200 грн. Спочатку запитують на скільки буду брати гарантію а потім роблять ремонт !!! Гарантійний талон не дали сказали світла немає ....... Робіть висновки !!! 1 согласны, 2 не согласны
Жанна 3 августа, 2013 год Я очень благодарна Сервисному центру "Ноутбук Центр". Это потрясающие ребята, которые произвели ремонт моего ноутбука. Они точно установили его состояние, почему он так часто выключался. Они нашли проблему и через пару дней всё было уже впорядке. они быстро всё отремонтировали и мой ноутбук уже как новенький. Я так рада, что мне не пришлось покупать новый. Правда, жалко, что у меня...  Читать отзыв 2 согласны, 1 не согласны

Сервисный центр "Ноутбук Центр" во Львове

Ноутбук Центр во Львове совершает ремонт ноутбуков, планшетов и нетбуков любой сложности. Их девиз: "Полностью угодить клиенту". Диагностика техники осуществляется бесплатно, только по окончанию ремонта производится оплата, что является очень надежным...

Сервисные центры

Sborka.net