Жахіття!!!!!!!!!!!!! - Отзыв о Сервисный центр «КРОК ТТЦ»

http://www.otzyvua.net/servisniy-tsentr-krok-ttts От Гость, опубликован 26 сентября, 2016 год

Гость 26 сентября, 2016 год Місяць чекала деталь до пральної машинки по гарантії, яка коштує 300 грн, обіцяли 14 днів! На 35 день дзвонять і кажуть, що прийдуть з 10-15! В робочий час. Пояснюю, що вдома можу бути не раніше 15 год, кажуть: "ми до клієнтів не прив'язуємося і не підлаштовуємося!" Вашу ж дивізію, а під кого мають підлаштовуватися? Тьотки-оператори - базарні хамки! 0 согласны, 0 не согласны

Павло (Украина, Київ) 27 сентября, 2016 год Доброго дня. Дякуємо за Ваш коментар. Дуже шкода, що у Вас залишились настільки негативні спогади про звернення до нашої компанії. Насправді, максимальне задоволення потреб клієнта є головною метою нашої діяльності, тому сподіваємось, що то було лише прикре непорозуміння. Щодо поставок запчастин, справді подекуди виникають певні затримки, пов"язані з роботою постачальників. Ми докладаємо всіх зусиль до мінімізації таких затримок. Свої відгуки, скарги і побажання Ви можете залишати нашій офіційній сторінці Facebook (https://www.facebook.com/krok.ttc/), де завжди отримаєте кваліфіковані відповіді на Ваші запитання і, як наслідок, вирішення будь-якої проблеми.

Сервисный центр «КРОК ТТЦ»

Крок-ТТЦ – компания, занимающееся сервисным обслуживанием бытовой техники. Она может осуществить ремонт, как пылесоса, так и ноутбука, для нее не важно, есть гарантийный талон или нет, лучшие специалисты чинят всё,...

Сервисные центры

Сервисный центр ITHelp4You.in.ua