Телефон по гарантії не зробили!!! - Отзыв о Сервисный центр «КРОК ТТЦ»

http://www.otzyvua.net/servisniy-tsentr-krok-ttts От Саша, опубликован 17 марта, 2016 год

Саша 17 марта, 2016 год Місяць тому відправив телефон по гарантії в сервісний центр. Телефон сильно грівся. Досить того що місяць нічого не робили, та щей повернули з актом, де написали, що я сам винен в тому що телефон зіпсувався(появилась жовта полоса на екрані, тому що телефон перегрівся). Телефон не падав, не прижимався, в загальному використовувався як належне його ціні...майже 10 тис. Акт, який надрукували на А4, немає ні мокрої печатки, ні підписів від руки...все тупо напечатано на принтері. З таким поганим обслуговуванням я не згідний. Буду скаржитись у відповідну службу, щоб було менше таких обманутих клієнтів. 1 согласны, 0 не согласны

Александр (Украина) 22 апреля, 2016 год Добрый день. такая же проблема хотел бы с вами пообщаться. bratiki14@gmail.com.

Сервисный центр «КРОК ТТЦ»

Крок-ТТЦ – компания, занимающееся сервисным обслуживанием бытовой техники. Она может осуществить ремонт, как пылесоса, так и ноутбука, для нее не важно, есть гарантийный талон или нет, лучшие специалисты чинят всё,...

Сервисные центры

Сервисный центр ITHelp4You.in.ua