Дуже непрофесійно. - Отзыв о Сервис Hotels24.ua

http://www.otzyvua.net/servis-hotels24ua От Гость, опубликован 17 сентября, 2016 год

Гость 17 сентября, 2016 год Непрофесійно. Дуже сумно. Намагалася забронювати житло у Славсько 7 вересня пізно ввечері. Не варто було. Цим ресурсом ніколи користуватись не буду, як і все моє оточення, в якого дуже гостра хронічна алергія на «фахівців» із таким стилем роботи.
По-перше, шановні хлопчики й дівчатка з hotels24, ви б попустились трохи. Бо про вас google розказує «Сервис бесплатного онлайн бронирования гостиниц Украины и Мира». Рахувати помилки в цьому реченні не будемо, торкатися питання щодо того, чому ресурс, який позиціонує себе як український, не здатен українською мовою писати, теж не станемо. Ви НЕ надаєте послуги онлайн-бронювання. На розробку системи справжнього онлайн-бронювання ви або ще не заробили (а з таким підходом до роботи навряд заробите), або просто не хочете на це витрачатись. Тож дуже нахабно з вашого боку заявляти про себе процитоване вище.
По-друге, великий привіт дівчинці Діані — тій, яка «нічого не знаю, нічого не вирішую»! Думаю, вона там в компанії одна з таким ім’ям, тож усі зрозуміють, про кого йдеться.
Проблема полягала ось у чому. Пізно ввечері я забронювала номер за 880 грн/4 ночі. Поставила галочку «перетелефонувати мені після 9:00 ранку». Вранці дійсно перетелефонувала дєвачка Діана, підтвердила, що вартість актуальна, номер вільний, вона надішле реквізити для передоплати у розмірі 50%. Останнє мене здивувало, але оскільки до поїздки лишалось менше доби, а справ купа, не стала розбиратись. Але ж, шановні, ані в умовах проживання, ані в листі про підтвердження «успішного» бронювання про передоплату не сказано ані слова. Вам не здається, що щось у вашій роботі потрібно скоригувати? Оплатила, щойно добралася до офісу. Через деякий час Діанка передзвонює і каже: «Знаєте, так і так, коротше, номер коштує насправді на 100 грн/ніч дорожче. Так що заплатите більше на місці».
А це як так виходить? Побачивши мою заявку зранку, дєвачка-менеджер мала б (оскільки про онлайн-бронювання, звісно, не йдеться й близько) зателефонувати в готель, уточнити, чи вільний запитаний номер і чи актуальна ціна. Як виявилось пізніше у моїй розмові особисто з хазяйкою (до речі, йдеться про садибу «Зоряні Карпати», хазяйка не дуже захотіла розбиратись із ситуацією, що також відбило в мене бажання з нею мати в подальшому справу), Діаночка не уточнювала вартість, а просто спитала, чи вільний номер. А коли пані Люба (хазяйка) побачила, що прийшов якийсь маленький аванс, почалися «нєпаняткі».
Поясніть мені, будь ласка, чому, маючи на руках підтвердження бронювання, ціни, факту моєї оплати (правильної!), я маю щось доплачувати тільки тому, що хтось недбало виконує свою роботу???
У мене б не було абсолютно жодних претензій, якби вранці ваш менеджер мені передзвонив і повідомив, що ціна, на жаль, не актуальна, як виявилось, якщо хочете, доплатіть, як ні — пошукайте щось подібне, або ми пошукаєм. Але укласти домовленість, а потім сказати «вибачте, не склалось»!.. Так не можна працювати.
Але на цьому сумна історія не закінчується. Після того, як я повідомила, що нічого доплачувати не збираюсь, бо підтвердні документи всі маю, тож підстав для доплати не існує, вдавшись до скоріше наполегливого, м’яко кажучи, тону, мені вдалося добитися того, що Діана, після перемовин із колегами, запевнила мене, що різницю доплатить hotels24, на чому я й наполягала.
Але ж ні! Порадившись із кимось іще, вона знову почала мені надзвонювати і казати, що вони передумали, не так зрозуміли, провтикали і, коротше, хочуть, щоб доплачувала я. А якщо хочу відмовитись від бронювання, то доведеться чекати 14 днів, щоб мені повернули кошти. Серйозно? Така в них процедура, як мені повідомили. Оскільки жоден сценарій їхній мене не задовольняв, зрештою якийсь там трохи страшний менеджер написав мені листа, в якому пообіцяв повернути мені гроші за півгодини, якщо я скасую бронювання. Звісно, бо ж доплачувати усім, чиї бронювання вони насправді не перевірили, їм таки влетить у копієчку! Оскільки до того часу ваша компанія мені набридла так, що й не описати, я вирішила таки спробувати повернути гроші і попросити чоловіка забронювати щось по-людськи вже. Опущу вже проблему координації в офісі hotels24, де ніхто не знає, що кому пише, що обіцяє, що робить (очевидно, ніхто ні з ким не спілкується і не домовляється про якусь спільну стратегію реагування на будь-які події). Завершилось тим, що мені знов довелося спілкуватися, на жаль, з Діаною. Процитувала я їй листа її колеги, зміст якого здався їй неправдоподібним, і їй декілька разів довелось його у когось уточнювати. Після цього пообіцяла вона, що гроші будуть повернуті до кінця дня, не раніше. І тільки як я тричі перепитала в неї, що, на її думку, означає фраза «мы можем подискать Вам другие варианты либо же вернуть деньги на протяжении 30 минут», виявилось, що таки знайдеться в їхньому офісі супермегашвидкий бухгалтер, який вирішить це питання протягом півгодини. Гроші повернули за 20 хвилин.
Але справа не в грошах. Я не бідую, для мене зайві 400 грн не біда, але доплачувати не збиралась, бо маю якісь принципи. Проблема в тому, що гидко з такими, як ви, працювати. Гидко спостерігати, як люди ставляться до своєї роботи. Як же сумно, що таких, як ви, безліч. Я так бачу у відгуках, що така ситуація у вас не рідкість, а виправлятись ви й не збираєтесь.
Дуже сумно, що аби добитись чогось у нашій країні (як у державному, так і в приватному секторі), доводиться витрачати чимало часу, нервів і застосовувати підкреслено-наполегливий невдоволений тон. Чомусь тільки коли розмова стає неприємною, нахабною, вирішення проблеми раптово рушає з місця і багато чого (о, боже, яка несподіванка!) стає можливим.
Я сама працюю у сфері послуг. І якби я допустила таку недбалість, мені б навіть на думку не спало натякати клієнту після укладення конкретної домовленості з письмовими підтвердженнями, що все втрачає силу і я тупо хочу більше бабла.
Із таким підходом до роботи ви не є конкурентними. Та ви не є конкурентом навіть booking.com, в якого досить обмежений вибір житла в Україні. У жодному аспекті! Особливо у ставленні до клієнтів.
Щиро бажаю вам колись подорослішати і навчитися врешті робити нормальний бізнес.

Hotels24_ua (Украина, Вінниця) 19 сентября, 2016 год Доброго дня, пані Діано. Дякуємо за відгук. Ми прослухали розмови і проаналізували ситуацію. Так, на жаль, наш оператор дійсно припустився помилки, оскільки зателефонувавши до готелю, одразу не уточнив ціну. Уточнювати ціну та наявність номерів доводиться з тієї причини, що готелі іноді невчасно змінюють інформацію на сайті (особливо це стосується приватних садиб, апартаментів, тощо). А ми прагнемо, щоб клієнта було правильно поінформовано до того, як він здійснить оплату. Ми ніяким чином не виправдовуємо дії нашого оператора. З ним проведено роз'яснювальну роботу, накладено штраф, сподіваємося, подібних випадків більше не буде. У будь-якому випадку прийміть наші вибачення за незручності, які у Вас виникли, а також сертифікат на суму 100 грн.

Сервис Hotels24.ua

Сервис Hotels24.ua предлагает забронировать гостиницу онлайн в любой точке страны. Удобная навигация на сайте поможет вам подобрать отель отталкиваясь от даты поездки. Кроме этого, вы сможете найти свободные номера в...
, ,

Сайты новости