Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Підозріла клініка - Отзыв о Савон


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 65

Рейтинг: 1.7, всего отзывов 17

http://www.otzyvua.net/savon От Гость, опубликован воскресенье, 2 октябряГость воскресенье, 2 октября Підозріла клініка. Прямих доказів того, що клініка заробляє гроші на лікуванні на підставі сфабрикованих аналізів, не маю. Але пропоную замислитися над фактами нижче (які ви можете перевірити самі).

Факти:

1) в Інтернеті дуже багато відгуків від людей, яким Савон видав аналізи, які не підтвердилися в інших лабораторіях. Якщо вірити відгукам, аналізи клініки Савон вказували на необхідність лікування, але при перевірці не співпадали із результатами інших лабораторій;

2) результати аналізів клініка надсилає з імейлів в доменах:
@Meduchet.com (сумнівний сервіс розсилки медичної інформації - нижче пояснюю чому); та
@gmail.com (де можлива анонімна реєстрація імейлу).

2.1) Чим сумнівний Meduchet.com?

Цей сервіс на своєму сайті підкреслює, що оплату за свої послуги (розсилка результатів аналізів) приймає готівкою: “Способ оплаты - любой удобный для Вас вариант (кроме бартера и наркотиков)”; “принимаем также потертые и изношенные купюры” (посилання: goo.gl/UuDfYo). Можливо, цим контора Meduchet.com натякає своїм потенційним клієнтам (клінікам/лабораторіям) на можливість анонімної співпраці. Розрахунок саме готівкою може бути цікавим тим лабораторіям, які хочуть «замести сліди» свого зв'язку із сервісом розсилки та результатами аналізів.

2.2) Чому має значення імейл-адреса, з якої приходить аналіз?

Для розсилки результатів аналізів клініка Савон не використовує імейл-адресу в своєму домені - @savon.com.ua. Хоча цей домен належить клініці (використовується для веб-сайту savon.com.ua), - а значить, у клініки e можливість користуватися відповідними імейл-адресами.

Спитаймо себе, чому аналізи не приходять із @savon.com.ua? Уявімо ситуацію, що пацієнту надійшов результат аналізу, який після перевірки іншими лабораторіями виявився явно недостовірним. Клієнт пише заяву в міліцію. Міліція порушує кримінальну справу (шахрайство), збирає докази про причетних осіб. Доказ №1. імейл з аналізом прийшов із домену @savon.com.ua. Доказ №2. Цей домен зареєстрований особисто на клініку/власників клініки Савон, або як мінімум явно ними тривалий час використовував:я. Результат: зв'язок встановлено, у власників та керівництва клініки проблеми. Тобто, у разі надходження аналізу із @savon.com.ua, заперечувати свою (пряму чи опосередковану) причетність до такого аналізу власникам/керівництву буде важче.

В той же час, якщо аналіз надійшов із labsavonkiev@gmail.com, клініка Савон (її керівництво і власники) у разі виникнення проблем може “відхреститися” від ціеї імейл-адреси. Мовляв‚ хто користується імейл-адресою не знаємо, лаборант такий в нас не працює (а якщо і працює - в житті цього аналізу не бачив). Мовляв‚ цей імейл міг бути зареєстрований ким завгодно (gmail.com - публічний сервіс). Особу правопорушника не встановлено, кримінальну справу закрито.

До речі, імейл labsavonkiev@gmail.com навіть не фігурує на сайті клініки (savon.com.ua). Натомість, на сайті savon.com.ua в розділі “контакти” зазначений інший імейл “для получения результатов анализов”: lab_savon_kiev@ukr.net.

Цитуючи Д.К.Кисельова: "Совпадєніє? Hє думаю."
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Савон

Медицинский Центр "Савон" - это многопрофильное учреждение, которое c 2002 года предоставляет консультативно-лечебные и диагностические услуги.

Основными направлениями деятельности Центра являются:
* акушерство и гинекология;
* урология;
* терапия;
* эндокринология;
* ультразвуковая диагностика
* лабораторная диагностика...
, , ,Вам необходимо войти или зарегистрироваться