Тетяна - Отзыв о Санаторий "Шкло"

http://www.otzyvua.net/sanatoriy-shklo От Татьяна, опубликован 19 августа, 2016 год

Татьяна 19 августа, 2016 год Два роки назад мала нагоду відпочивати в "Шкло" (путівка соцстраху), залишилися у меня про цей відпочинок позитивні враження. Тож цього року вирішила ще раз навідатися в цей оздоровчий заклад. Оскільки я мала позитивний досвід і сподівалася і надалі мати приємні враження, вмовила маму поїхати зі мною (мама - жінка трішки за 60). Але про те, що моє оздоровлення не буде таким чудовим я зрозуміла відразу, як тільки зайшла в адміністративний корпус. Ми приїхали о 8.00 в понеділок, зайшовши всередину ми побачили багато людей, більш як 20 чоловік. Всі були трохи збуджені, причина виявилася проста - адміністратор запізнюється, люди не можуть оформитися і заселитися. Згодом адміністратор Анічка прийшла на роботу і почала оформлювати відпочиваючих. Відразу скажу, щоб оформити 1 людину вона витрачала приблизно 20 хвилин, бо розмовляла по мобілці, виходила кудись, спілкувалася з лікарями які заходили до ней в кабінет (і це зовсім ніяк не стосувалося оформлення конкретної людини, це були приватні розмови). Щож, відбувши 2год30хв в холі адміністрації ми з мамою потрапили до Анічки і зрештою оформилися. Про свій приїзд я повідомляла по телефону зазделегідь, мені було розказано про кімнату на двох з телевізором та холодильником, відремонтованим санвузлом та новими ліжками. Все це мені ще раз повторила при оформлені Анічка-адміністратор. Після цього ми пішли до лікаря (в цьому році лікар приймає тих хто приїжджає тут же в адміністративному корпусі). в цей день приймало два лікаря - жінка-терапевт та чоловік- уролог. До жінки -лікаря була величезна черга, тож я прийняла рішення звернутися до лікаря уролога. Уважно вислухавши нас, нам швиденько зробили призначення, пояснили все, приділили максимум уваги. Після цього ми мусили ще раз йти в кабінет до адміністратора, бо за сусіднім столом сидів парубчина, який роздрукував нам список процедур. Видихнувши, ми з полегшенням пішли заселятися.
Пару слів про місце, де ми жили. Адміністратор говорить одне, а на справді виходить інше. Кімна, яку нам надали - невелика, мала два старих ліжка, телевізор, стіл і 2 стула, на підлозі килимки. Холодильник, про який було заявлено, був відсутній! Хочу окремо зазначити про спальні місця: ліжка не нові, постіль стара. Моїй матусі пощастило, її ковдра була того ж розміру що і підодіяльник, мені ж так не щастило. Одіяло було звичайне, а от підодіяльник дитячий. Можите собі уявити, як мені було зручно спати під таким одіялом. Так це ще не все. Сам матрац був на 5 см коротший від ліжка, тож я повертаючись в ночі їздила на матраці по всьому ліжку. Подушки - це окрема пісня. На кожному ліжку їх було по дві. Моїм подушкам було 21 та 23 роки, про що свідчив напис на них. Враховуючи все це скажу що спати меня було не комфортно. Але хочу відзначити роботу прибиральниці на 3 поверсі, чемна, охайна, старанна, свою роботу виконувала на високому рівні. ДЯКУЮ !!!
Лікувальний корпус. Я думаю, що не тільки я, але і всі люди, які приїхали в Шкло, задоволені лікуванням. Медичні працівники дуже вічливі, привітні, чемні. Завжди розкажуть що і як, 300 раз перепитають "Як ви себе почуваєте?". Було два випадки коли відпочиваючим було зле прямо в лікувальному корпусі, ми всі могли бачити, як швидко була надана медична допомога. Після пройдених процедур і я , і мама почуваємо себе дуже добре, тож всім дуже дякуємо.
Хочу розказати ось про що: шановні майбутні відпочиваючі санаторію Шкло, будьте готові, що головний бухгалтер іноді проводить якісь рейди-перевірки. Ось як це проходить (мені розказувала сусідка по столу в їдальні): лежить значить моя сусідка у величезній ванні (процедура гідромасаж), вибачте , гола (зовсім без нічого), тут відкриваються двері, заходить жінка, хто вона, що вона, не представилася, без білого халату - значить не медичний працівник, підходить до столика і починає дивитися журнал медичного працівника кабінету, сусідкину амбулаторну картку, звіряє час процедури, відволікає своїми розмовами, зрештою виходить. Я б хотіла, щоб нам пояснили таке нахабство. По-перше - це не вічливо, могла б запитати у вібпочиваючої жінки, чи вона не проти, щоб зайшов хтось третій. По друге сусідка натерпілася сорому, і так каже незручно що гола при сторонній жінці, так ще якась бухгалтерша безцеремонна зайшла. По -друге, яке взагалі має право не медичний працівник заходити під час ванн, грязей чи інших процедур турбувати людей? Хоче перевірити - зайди після того, як людина одягнеться.
Їдальня. Оооооо......!!!! Це найгірше що було. Почну з ранку - сніданок. Сніданок о 8.30, але не спішіть, в зазначену годину на столі буде лише масло+сир+хліб, можливо млинці з повидлом та чай, а от 8.55 можуть подати другу страву - наприклад гречку з мясом. А от що робити, якщо перша процедура вже о 9.00? Ковтати і швиденько бігти, бо ж масажистка чекати не буде. Не можу сказати, що багато відпочиваючих і тому кухня не встигає. Причину нам так і не назвали, чому такий розрив у харчуванні. Обід у 13.00... і так само не слід поспішати.... все видадуть до 13.20 не раніше........ те саме буде і з вечерею. Я звернулася до дієтсестри з проханням вивішувати МЕНЮ, щоб ми знали чим нас будуть годувати. Прохання пролетіло повз вуха, ніхто не звернув уваги. Пару слів про офіціанток. Ми сиділи за столиком біля вікна, нас обслуговувала офіціантка Юля - молода дівчина. Юлічка не мала за звичку чепуритися зранку, часто мала розтріпане волосся, неохайний одяг і не мала фартушка. Могла подати тарілку зі стравою в якій тільки но побував її палець. А от офіціантка Олександра працювала дуже професійно.
Розкажу про один момент))))) біля дверей в самий зал їдальні є стенд, на якому висить різна інформація. я не памятаю саме яка... не важливо.... так от один з відпочиваючих поцікавився... почитав... потім взяв ручку і виправив помилки (мабуть то була вчителька української мови) - більш як 10 помилок. Не зрозуміло - навіщо вішати безграмотні тексти... стидоба!
Ще два слова - в путівку входять первні процедури та аналізи. От про аналізи пару слів. апарат ЕКГ не працював, тож ми не мали можливості зробити кардіограму, хоч гроші в путівці на це були закладені, аналіз сечі - без проблем, а от аналіз крові - це жах. Призначена ця процедура на 8.30, але ж ви памятаєте, що на цю саму годину - сніданок. лікарка, яка бере кров на аналіз - запізнилася, людей було багато, тож дехто просто йшов снідати і далі на процедури, не дочекавшись своєї черги. Нагадую, що аналізи теж входять в путівку, і грошей не повертають.

Санаторий "Шкло"

Санаторий "Шкло" один из самых известных и популярных  во Львовской области. Ррасположен в смешаном лесопарке, площадью 76 га. Первые данные про здравницу датируются ещё 1456 годом.

Размещение:

- однокомнатные двухместные номера с...

Санатории

Admiral-SPA