Санаторий "Шкло" отзывы

Отзывы туристов, посетителей

Рейтинг: 4.1 из 5 (63 отзыва), просмотров: 21758

Галина (Украина, Львов) четверг, 14 августа Здається 3-х кімнатна квартира з усіма зручностями біля санаторію "Шкло"для бажаючих пролікуватися в санаторії (є індивідуальне опалення, круглодобово холодна та гаряча вода, супутникове телебачення, інтернет, пральна машина, кухня, мікрохвильова піч),під ключ.
Ціна договірна, Галина:0981794362
Катруся)))) (Украина, Киев) 29 июля, 2014 год Цього літа отримала путівку і санаторій "Шкло" Львівської обл. Путівку розділила з сином, про що домовилась по телефону і відправивши факсом клопотання - отримала письмову згоду-дозвіл. Перше враження було гарним. Санаторій знаходиться на території лісу, повітря закачаєщься яке чисте, білочки не бояться людей і підбігають, просячи ласощі. Адміністратор швиденько оформила папери і направила в житловий корпус, там мені видал ключ...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Гость (Украина, Киев) 28 июля, 2014 год Цього літа отримала путівку і санаторій "Шкло" Львівської обл. Путівку розділила з сином, про що домовилась по телефону і відправивши факсом клопотання - отримала письмову згоду-дозвіл. Перше враження було гарним. Санаторій знаходиться на території лісу, повітря закачаєщься яке чисте, білочки не бояться людей і підбігають, просячи ласощі. Адміністратор швиденько оформила папери і направила в житловий корпус, там мені видал ключ...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Ирина (Украина, Lviv) 10 июля, 2014 год Отличный санаторий!!!! Всегда буду его рекомендовать. Люди которые хотят отдохнуть и душой и телом, исцелить себя от всех болезней мегаполисов непременно выберут этот райский уголок, где есть всё. Роскошная природа, чистейший воздух, вода, отменный климат, и самое главное окружающее местное население настолько доброжелательное что побывав здесь однажды вам захочеться возвращаться сюда снова и снова. От добра, добра не ищут. Правда...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Лілія (Украина, Lviv) 16 июня, 2014 год Вже не перший рік (четвертий раз) відпочиваємо в Шклі у родині Марії Петрівни та Федора Васильовича. Всім радимо тут відпочивати!!! Умови домашні, будинок розташований біля входу до санаторія "Шкло", господарі гостинні, красива природа, цілюща вода Нафтуся, корисні ванни та процедури.
Такий же ПОЗИТИВ отримуєш, коли відпочиваєш у їхніх дітей: Ігоря та Лесі.
Ці прекрасні люди створюють максимальні умови для відпочиваючих. Мешканці з...  Читать отзыв
Лариса 7 июня, 2014 год Кто хочет уединения с природой, спокойствия, это то место. В остальном все как себя настороете. Питание слабое, но для организма только плюс, лечение на уровне.Проживание сносное, вода круглосуточно. Вечером музыкант вам создаст на танцполе все условия для танцтерапии, а киношник крутит фильмы на любой вкус. Львов, если вы не были там , откроется для вас, есть все возможности. Одним словом...  Читать отзыв 0 согласны, 1 не согласны
Оля 20 мая, 2014 год Здається приватний будинок навпроти санаторію "Шкло" зі всіма зручностями:кухня,ванна,душова (гаряча вода цілодобово),телевізор. Є подвір'я, сад,качелька. Недорого!!!
тел. 0679727590, 0934394142 Оля
ЛЮДМИЛА ШКЛО 12 мая, 2014 год ЛЮДМИЛА ШКЛО
ДУЖЕ ЗРУЧНО І ВИГІДНО:

Харчування та лікування в санаторії , а проживання 5 метрів через дорогу від санаторію.

l.drabchyk@mail.ru
Ганна 12 мая, 2014 год Здаю однокімнатну квартиру з усіма зручностями. Автономне опалення. Під ключ. Ціна договірна Контактний телефон 067 741 6156, 050 072 3987. 0 согласны, 1 не согласны
0981794362 12 мая, 2014 год Здається квартира для бажаючих відпочити в санаторії:
3 кімнати з усіма зручностями, інтернет.
ЛЮДМИЛА ШКЛО 7 мая, 2014 год ЛЮДМИЛА ШКЛО
ДУЖЕ ЗРУЧНО І ВИГІДНО:

ЧЕКАЮ ДЗВІНКА - Людмила - 0679829141
l.drabchyk@mail.ru
Леся 7 мая, 2014 год Здаю кімнати в новому будинку неподалік від санаторій Шкло .
У нашому будинку гарно, комфортно і недорого.
моб. 0677227715 Леся
фотографії будинку на сайті:
Ігор 25 апреля, 2014 год Здається будиночок на території санаторія Шкло. Три 2-містні номери. Всі умови для комфортного проживання. Сучайний ремонт. Кухня, душова, телевізор, на подвір'ї качеля і пісочниця для дітей, місце для авто. Ціна 50грн/особа. Деталі за тел.KS(096) 959 79 47, Life (063) 837 53 56 0 согласны, 1 не согласны
Короташ Ігор. 18 апреля, 2014 год Дуже гарне враження від цього санаторію. Компактно і зручно (корпуса поряд із бюветом і лікувально-діагностичним комплексом). Їдальня( нормальне, якісне харчування для неперебіглевих людей, ввічливі і скромні офіціантки) теж близько. Неподалік і палац відпочинку, де танці кожен вечір(крім середи), а кіно кожен день 2рази, а екскурсії щодня в привабливі, прекрасні місця Західної України. Цілюща вода- Нафтуся Шкло, бальнеологія і грязелікування і...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Яна 11 апреля, 2014 год Привіт всім! Відпочивала в санаторії у вересні 2012 року. Якщо не брати до уваги умови проживання в яких мені "пощастило" жити,то відпочинок мій був удалий.Дякуючи тій природі та свіжому повітрі негативні емоції просто десь ділись.Медичний персонал вічливий,доброзичливий.Лікувальні процедури,які назначали лікарі,позитивно впливали на організм.Звичайно дуже хотілось би щоб в лікувальному корпусі був проведений ремонт та замінені ванни та душ.В цілому,якщо їхати...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
ЛЮДМИЛА ШКЛО 10 апреля, 2014 год ДУЖЕ ЗРУЧНО І ВИГІДНО:

l.drabchyk@mail.ru
markivav 21 марта, 2014 год Всім бажаючим гарно відпочити та відновити своє здоров’я – пропозиція від якої важко відмовитись. Проживання неподалік Санаторію Шкло у приватному будинку!

Якщо так сталось, що в санаторії Шкло немає вільних місць, або Ви шукаєте дешевший варіант для проживання – то ми будемо раді Вам допомогти.

До Ваших послух:

двоповерховий будинок, на першому поверсі знаходиться: кухня, два санвузли, три житлових кімнати. В кожній кімнаті...  Читать отзыв
Катерина 20 марта, 2014 год Доброго дня..нещодавно повернулась зі санаторію Шкло. Перед тим як поїхати туди начиталась відгуків..думала вже здавати путівку...але ні всеж таки поїхала..Я дуже задоволена відпочинком:і лікарі хороші і природа гарна. Щоправда хочу сказати велике спасибі мотелю "Курортний", в якому я проживала..Номер в мене був дуже хороший,,. умови проживання найкращі..все чистенько, постіль біленька...безкоштовний інтернет...тому раджу всім цей мотель.. а ще хочу сказати, що...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Стефанія 28 февраля, 2014 год Здаю однокімнатну квартиру навпроти санаторію із зручностями під ключ 0676801175 1 согласны, 1 не согласны
Людмила Шкло 25 февраля, 2014 год Я, Людмила,і пропоную варіант: Харчування та лікування в санаторії, апроживання5 метрів через дорогу від санаторію.
спільна кухня,
сад,

Санаторий "Шкло"

Санаторий "Шкло" один из самых известных и популярных  во Львовской области. Ррасположен в смешаном лесопарке, площадью 76 га. Первые данные про здравницу датируются ещё 1456 годом.

Размещение:

- однокомнатные двухместные номера с...