Хочете зіпсовані нерви і товар жахливої якості - купуйте в Розетці - Отзыв о Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

http://www.otzyvua.net/rozetka-internet-magazin-rozetkaua От Ярослава, опубликован 8 сентября, 2016 год

Ярослава 8 сентября, 2016 год Розетка сьогодні може стати переможцем у номінації " Хамське ставлення до клієнтів, їх повне ігнорування та не виконання взятих на себе зобов`язань". Якщо бажаєте зіпсувати собі нерви і отримати товар жахливої якості за пристойну суму - замовляйте в Розетці!

1) В грудні придбала у них смартфон Microsoft Lumia 950 XL Dual Sim (Black) за 17 999 грн. Якість телефону вражаюче жахлива за таку суму.
Менше, ніж за 7,5 місяців зовсім неінтенсивного користування телефоном мене чекали такі сюрпризи:
- телефон дуже грівся, навіть коли фактично ніяких додатків не працювало;
- роздулась батарея;
- на екрані почали все більше поширюватися плями, які схожі на відслоювання екрану;
- бічні кнопки керування відповідали через раз;
- телефон постійно виснув, самостійно вимикався і неможливо було його увімкнути знову;
- по екрану телефону почали йти зелені полоси, він почав світитися незрозумілим світлом;
- зробити відео чи кілька фотографій підряд - було не можливо, адже телефон зависав або самостійно вимикався;
- корпус телефону зроблений із дуже дешевого пластика, корпус скрипів, особливо у лівому кутку;
- згодом почала повторюватися така ситуація: повністю заряджений телефон самостійно вимикається, при цьому хв. 15-20 його неможливо жодним чином увімкнути, гріється- гріється до такого стану, що складно навіть в руках тримати і вже через певний час самостійно вмикається і показує нульовий заряд.

2) Сервісні центри Розетки працюють жахливо. На те, щоб здати телефон у мене пішло 6 годин власного часу. Сервісний центр Майкрософту відправив у сервіс Розетки на вул. Кирилівській, там назад намагались мене відправити у сервісний центр Майкрософту. Гроші за телефон заплатила - ремонтувати ніхто не хоче.
Здала телефон ще 16 серпня. Мені було видано Акт, де чітко зазначено, що 14 днів буде проводитися експертиза. Пройшло 14 днів, ніхто навіть не збирався телефонувати і повідомляти, що з телефоном!! Дзвонила уже разів 10. Менеджери не можуть надати інформацію, що з телефоном, кожен придумує свою історію. Попросила надати мені висновок експертизи (у телефонному режимі та продублювала звернення у формі зворотнього зв`язку), щоб дізнатися, що саме будуть ремонтувати і внаслідок чого телефон за 18 тис. повністю вийшов з ладу за такий короткий строк. Також попросила надати копії документів, які підтверджують оригінальність та якість деталей, які будуть замінюватися. Менеджери сервісного центру категорично відмовились виконати моє прохання і повідомили мені: "Дізнаєтесь, що відремонтували, коли заберете телефон з ремонту". Така поведінка представників Розетки грубо порушує законодавство про захист прав споживачів.

3) Якщо Ви придбали у Розетці неякісний товар, то Ви не знайдете відповідальної особи, з якою можна цивілізовано вирішити питання.
Неодноразово зверталася за допомогою форми зворотнього зв`язку у них на сайті і просила перетелефонувати мені керівництво сервісного центру Розетки для з`ясування питання, що з моїм телефоном і просила надіслати мені висновок експертизи, так як менеджери не можуть справитися зі своїми обов`язками. Результат - ПОВНЕ ІГНОРУВАННЯ МОЇХ ЗВЕРНЕНЬ!

4)Ще одна характерна для Розетки риса- Ви ніколи не зможете поспілкуватися з адміністраторами, керівництвом, лише з менджерами, які можуть вам продати товар і кожного разу обманюють, придумують свої казки і відмовляються надати номер керівництва. Одні лише обіцянки "Вам перетелефонують", а в результаті - жодного дзвінка!

5) Відгуки. Не розраховуйте на те, що Ви зможете залишити свій відгук на сайті "Розетки" про негативну роботу магазину, сервісного центру, менеджери так і пояснили, що не опублікують мій відгук, бо там написано про незадовільну роботу магазину і сервісного центру. Виникає питання: "А куди писати, якщо вони жахливо працюють??? Це правдиві реальні ситуації".
Про якість погану якість товару Ви також не зможете поділитися інформацією з іншими потенційними покупцями, залишивши свій негативний відгук. Мій відгук, який стосується виключно якості товару Розетка опубліковувати відмовилась!!!!

Часто купую товари у інтернет- магазинах, проте, зараз із впевненістю можу сказати, що такого жахливого обслуговування, ставлення до клієнтів, безвідповідальної поведінки по відношенню до клієнта у жодному магазині я не бачила.
Заплатила Розетці 18 тис. за телефон, який за такий короткий проміжок часу припинив свою роботу, зіпсувала собі купу нервів, витратила свій час, гроші на дзвінки і добитися виконання Розеткою своїх договірних обов`язків я не можу.

НЕшановна адміністрація магазину, якщо ви бачите цей відгук, поясніть що відбувається з вашим магазином??

Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

Интернет магазин Askid.com.ua

"Exclusivum" интернет магазин