Користуюсь Розеткою вже 5 рокі! - Отзыв о Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

http://www.otzyvua.net/rozetka-internet-magazin-rozetkaua От Олеся, опубликован 13 августа, 2016 год

Олеся 13 августа, 2016 год Вирішила написати відгук , тому як вважаю,що це кращий інтернет-магазин України. Всім раджу!

Замовляла недавно телефон (Samsung Galaxy s6), дуже задоволена ціною, якісю обслуговування, швидкістю доставки і взагалі цим інтернет - магазином в цілому.

Дізналась про цей магазин дуже давно, спробувала замовити вперше пароварку , ще 4-5 років тому. Все влаштувало ,знову ж таки обслуговування чудове, доставка по всій Україні або Києву, також можна здіснити самовивіз(два склади в місті Києві , недалеко від станці метро).

Розетка дає гарантію,в залежності від того,який товар купуєш.

З тих пір, як в перше замовила в Розетці, тепер замовляю техніку тільки тут.

За роки користування цим інтернет-магазином замовляла і смартфони і пароварки , і мікрохвильопу печі, і навіть холодильник!

Останнім часом тут почали продавати одяг і взуття, і навіть їжу. Замовляла балетки,футболку і пару суконь. Теж дуже зручно робити покупки. Якістю одягу і взуття задоволена. Взагалі люблю інтернет-шопінг і Розетка для мене це найкраще місце для їх здійснення.
Все якісне,все працює по цей день. Не було ніяких неприємних ситцацій.

Реально раджу всім! Удачі у ваших майбутніх покупках!

Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

"Exclusivum" интернет магазин

Интернет-магазин Оpen-Sport