не раджу - Отзыв о Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

http://www.otzyvua.net/rozetka-internet-magazin-rozetkaua От Богдан, опубликован 24 января, 2016 год

Богдан 24 января, 2016 год Замовлення зробив через сервісний відділу ще у вівторок (19.01.16), станом на суботу (24.01.16) товар ще навіть не надісланий.
Діями магазину порушено мої права споживача, так як при замовленні повідомлено що товар буде відправлено на наступний день (для мене це важливо, так як замовив предмет особистого щоденного догляду).
Крім того я поніс додаткові матеріальні витрати, які виразились у оплаті мною чотирьох тривалих (у зв'язку із очікуванням) телефонних дзвінків у м.Київ з метою отримання вірної інформації про доставку замовленого мною товару. Дані телефонні звернення були безрезультатними так як кожного разу мені повідомляли відверту брехню, а саме що товар переданий Новій Пошті (при цьому, за повідомленням Нової Пошти, ніякого товару на моє ім'я не передавалось, а доставка з м. Києва здійснюється без затримок).

Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

"Exclusivum" интернет магазин

Интернет-магазин Оpen-Sport