шахраї продавці в магазині м.Городенка__ родинна ковбаска__ - Отзыв о Родинна ковбаска. ТМ

http://www.otzyvua.net/rodinna-kovbaska-tm От Володимир, опубликован 20 августа, 2016 год

Володимир 20 августа, 2016 год На рахунок Городенки цілковита правда, така сама ситуація була з моєю дружиною, я не повірив і через деякий час пішов сам на закупи, брав два пакети куряче філе і кусок мяса дивився на вагу там вибиває вагу і суму, зважила один бачу все норма, поставила другий дивлюсь все норма, заплатив в загальному 198.50 за чотири кур. филейки 1200 і 900гр. мяса, прийхав до дому рахую щось забагато грошей пішло, сіли рахуємо 1,200х64=76.80, 900х88=79.20 ===156гр. 42.50 пішли в кишеню продавщині, от така реклама родинній ковбасці, живу далеко від Городенки не став їхати щось доказувати бензин дорожче вийде, але майте на увазі що шахрують по повній програмі. 0 согласны, 0 не согласны

Родинна ковбаска (Украина, Львів) 22 августа, 2016 год Доброго дня!Перш за все просимо вибачення від імені компанії за таку неприємну ситуацію!!! Обов'язково звернемо увагу на особливість обслуговування у даному магазині !!!! Такі випадки – неприпустимі, але маємо надію – що спільно з Вами зможемо викорінити зловживання збоку продавців.Проте для вирішення такої проблеми ще попросимо Вас надати свої контакти (якщо можна, номер телефону), можливо звернули увагу ім'я продавчині, яка Вас обслуговувала. Інформацію можна залишити нам на сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/rodunnakovbaska/ або ж написати на сайт "Родинної ковбаски". Наперед вдячні за співпрацю. Обіцяємо, що сьогодні ж дану ситуацію вияснимо, з продавцями буде проведена певна розмова!
Такий коментар як Ваш - насправді дуже болючий для компанії!!! Ще раз дякуємо за Ваш сигнал стосовно роботи наших продавців!

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.

При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие...

Мясная продукция

ТМ Abraham (Абрахам)