Мункач Віталій(Мукачево) - Отзыв о Родинна ковбаска. ТМ

http://www.otzyvua.net/rodinna-kovbaska-tm От Віталій (Мукачево), опубликован 20 марта, 2016 год

Віталій (Мукачево) 20 марта, 2016 год До продукції претензій нема,все дуже смачно.А от персонал на вул.Духновича міг би бути привітнішим. 0 согласны, 0 не согласны

Родинна ковбаска (Украина) 21 марта, 2016 год Доброго дня! Пане Віталій, перш за все дякуємо за Ваше повідомлення та за оцінку нашої продукції! Ваша думка має для нас велике значення! Стосовно персоналу, то проведемо з продавцями розмову, але для більш детального вияснення ситуації (до якої зміни є зауваження; проблеми, що виникли у магазині тощо) попросимо ще Вас надати свій номер телефону, який можна залишити у приватних повідомленнях нашої сторінки у фейсбук або у книзі скарг на нашому сайті.Сподіваємось, ви нам допоможете.Дякуємо!

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.

При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие...

Мясная продукция

ТМ Abraham (Абрахам)