Недобросовісний продавець - Отзыв о Родинна ковбаска. ТМ

http://www.otzyvua.net/rodinna-kovbaska-tm От Аліна, опубликован 26 декабря, 2014 год

Аліна 26 декабря, 2014 год На днях брала ковбасу в "Родинній ковбасці" у Ворохті, прийшовши додому, виявила, що у паперовому пакеті разом з ковбасою був якийсь дивний, відносно важкий предмет (200-300 грам), котрий за розмірами і формою схожий на винний корок, замотаний скотчем... розрізавши скотч, виявила, що там стопка дійсних монет номіналом 1 грн, 50 і 25 копійок. Я так розумію, що мене обважили, а "орудие обмана" забули вийняти, іншого логічного пояснення цієї ситуації я не бачу. Вкрай неприємно бути обманутою... завжди коли буваю на Західній Україні купую ковбасу лише у "Родинній ковбасці", але цей випадок дуже розчарував. 0 согласны, 0 не согласны

Родинна ковбаска (Украина, Львів) 29 декабря, 2014 год Доброго дня! П. Аліна, дякуємо за Ваше повідомлення про дану ситуацію. Для вияснення даної ситуації просимо Вас залишити свій контактний номер телефону, зателефонувавши за безкоштовним стаціонарним телефоном гарячої лінії компанії 0-800-50-15-17 або ж у повідомлення на сторінці компанії у фейсбук. Для нас важливі Ваші зауваження та повідомлення!
Гость (Украина, Черкаси) 8 января, 2015 год Відписала у повідомлення на сторінці компанії у фейсбук ще 29 грудня, але зрушень ніяких, ніхто не відповідав і не зв'язувався.

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.

При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие...

Мясная продукция

ТМ Abraham (Абрахам)