Родинна ковбаска. ТМ отзывы

Рейтинг: 3.2 из 5 (102 отзыва ), просмотров: 22043

Галя

Галя (Украина, Львів) четверг, 16 ноября Родинна ковбаска вже давно не така,як була пару років тому.
Купила ковбасу Домашню, через рекламу, що вам сказати людоньки, запах медикаментів чи сечі, багато хрящів. Продавчиня на другий день вибачилась, але зі сльозами на очах розказала, як їх заставляють продавати домашню ковбасу, як вони змушені тулити її всім хто хоче і не хоче, або забирати собі до дому.
Адміністрація Родинної ковбаски зверніть...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Хороші продавці
Недостатки:
  1. Якість продукції

ковбаса Домашня клас

Лільок (Украина, Львів) среда, 8 ноября Почула по радіо рекламу "Домашньої ковбаси" -і спробувала! Реклама то є справді сила і ковбаса дуже апетитна на вигляд та чудовими смаковими якостями. Тай магазини близько. Рекомендую спробувати! 0 согласны, 1 не согласны

Супер якість

Міля (Украина, Львів) вторник, 24 октября Завжди купую м'ясо в "Родинній ковбасці". Ще ні разу не підводила якість. Сподіваюсь так буде і дальше.
Достоинства:
  1. магазин близько біля дому, мелять...

Найгірше обслуговування

Гость (Украина, Іршава) 16 сентября, 2017 год Доброго дня.Вже писала відгук про те,що в м.Іршава не видають чеки покупцям.В перший тиждень після мого відгуку давали чеки покупцям.Але зараз знову на прохання видати чек,у відповідь чую:У нас чеки не видають.Велике прохання:проведіть бесіду з Вашими працівниками,я не хочу щоб мене обраховували!!!!!! 1 согласны, 0 не согласны

Продавчиня з ссср

Гость (Украина, Червоноград) 11 сентября, 2017 год М. Червоноград по вул. Стуса. Продавчиня відмовилась врізати половину хліба. Верещала на весь магазин, що у неї немає спеціального ножа і дошки. І ще щось про санітарні умови. Хоча в інших магазинах родинної ковбаски хліб різали без проблем. І її напарниця на минулому тижні теж продавала половини хліба в цьому ж магазині. Звертаюся до дирекції: придбайте будь ласка...  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны

Продавці хами

Tanned (Украина, Надвірна) 10 сентября, 2017 год Стала свідком хамовитого ставлення продавців в Ворохті! Якщо у вас крупна купюра, то можете не заходити, бо в них ніколи не має здачі, і це ваші проблеми-так заявила продавчиня. Вам потрібно 1,5 кг мяса, а в них шматок на 2,5 і різати вона не буде, хочеш бери, а щось не влаштовує, до побачення. Попросила свіжих сосисок для дітей, продали...  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны

хочу бекон з перцем, бо дуже смакує

Валентина (Украина, Львів) 30 августа, 2017 год Дуже люблю ваші шпондери. тільки єдине прохання - робіть частіше мій улюблений бекон з перцем! Дуже він мені смакує! А так - бажаю гарних продаж. 0 согласны, 1 не согласны

Гость (Украина, Одеса) 11 августа, 2017 год Сьогодні здійснила покупку в м.Іршава і була дуже обурена поведінкою продавців.Мені сказали суму оплати 633,50 а коли попросила чек,то у відповідь почула:У нас чеки не видають!!!!Скажіть,будь-ласка,для чого тоді вам касовий апарат?!!!!Врешті решт я дочекалась чека і подивившись на суму,я була "в шоці".Сума по чеку:563,72 1 согласны, 0 не согласны

комфортна температура і чисто

Ярослава (Украина, Львів) 16 мая, 2017 год Люблю ходити за м’ясом в спеціалізовані магазини, такі як родинна ковбаска. Для мене найголовніше - це умови в яких м'ясо зберігається. А тут завжди комфортна температура і дуже чисто. Хочу відмітити чудовий магазин на Володимира Великого! Привітні продавці та дуже добра якість обслуговування! 0 согласны, 0 не согласны

Ледь не побили

Гость (Украина, Київ) 5 мая, 2017 год Десь із пів години тому мала "щастя " зайти у фірмовий магазин "Родинної ковбаски " у місті Вишневе Київської області на вулиці Жовиневій. Продавчиня повністю ігнорувала той факт що в неї в магазині покупець , який її чекає , та мило спілкувалась зі своєю подругою яка чудово розмістилась у куточку для дітей на іншому кінці магазину. Я йдучи з лікарні...  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны

Сервіса 0

Ангелина (Украина, Тернопіль) 30 апреля, 2017 год сервіс - жахливий! продавчиня дуже неприємна особа, яка дозволила собі поводитись зухвало і хамити. звичайно, що я вийшла з магазина без покупок і більше в Родинну ковбаску на Шашкевича ні ногою! 1 согласны, 0 не согласны

смачна ковбаскаПасхальна

Світлана (Украина, Львів) 7 апреля, 2017 год Напередодні Великодня хочу поділися і хорошими словами - "Родинна ковбаска" дякую за смачну ковбаску Пасхальну!!!! Дуже смачна, хороший підбір спецій, м'ясо, натуральна оболонка. Мені навіть пригадався смак ковбаски мого дідуся! Рекомендую скуштувати, шкода, що така ковбаса буде лише один місяць (( 0 согласны, 0 не согласны

ЯКІСТЬ ?

ІРИНА (Чехия, Hradiště) 3 апреля, 2017 год 1.04 купила в м.Жидачів по вул Грушевського рублену ковбасу .На запитання чи свіжа , так - "сьогодні привезли". Так дійсно на вигляд і запах питань немає - свіжа.
Але на смак шановні виробники ,перш ніж виготовляти і продавати скоштуйте самі. Виготовлена з вонючого, реанімованого м"яса неможливо взяти в рот. І це вже не вперше Такий випадок в цім же...  Читать отзыв

Якіть ?

Юрій Васильович (Украина, Київ) 21 марта, 2017 год 17.03.2017 року (час був прилизно-17,45) я купив сосиски «Карпатські» першого сорту (сказала що останні). Продавчиня мені їх зважила, там було десь приблизно 500 гр , загорнула в паперовий пакет. Але коли я привіз сосиски до дому і жінка їх розвернула, вони всі були покрити слизом !!! - жах!
Як так будете і далі робити - "Родинна ковбаска" загубить своїх клієнтів та...  Читать отзыв

законний обман

Гость (Украина) 3 марта, 2017 год Щоразу обважують на 30-40 гр з маленького кусочка. При зверненні на гарячу лінію роблять вигляд, що контролюють магазини, насправді, слова..слова...З одного магазину взагалі прибрали тел гар. лінії, магазин завжди пустий, я тепер теж ні ногою в цю мережу 1 согласны, 0 не согласны

Накрийте випічку!!!

Постійний покупець (Украина, Миколаїв) 19 января, 2017 год м. Львів, вул. Городоцька,55. На холодильних вітринах зверху гори ненакритоі випічки! Прикрийте ці гори круасанів і кренделів хоча би плівкою, а краще - зробіть прозорі шафки, бо усі в черзі кашляють-чхають на випічку, яка лежить як раз на рівні обличчя. А в загальному - магазин хороший, продавці- обидві зміни чудові, ввічливі. 0 согласны, 0 не согласны

Неожидано

Гость (Украина, Київ) 27 декабря, 2016 год Когда не зайду всегда один продавець, а ваг то двоє стоят! Не один раз возвращалса дамой без товара потому что некогда стаять в очереди! Займитесь продавцями по ул. Независимость г. Бровары 1 согласны, 0 не согласны

найсмачніші ковбаски

Галина (Украина, Львів) 20 декабря, 2016 год Вся моя сім'я особливо полюбляє найсмачніші ковбаски, які є в "Родинній ковбасці". На вечерю, на сніданок в нас завжди бутерброди з "Мартаделлою" або "До сніданку". на смак відчуваються шматочки м'яса, що дуже радує)))) 0 согласны, 0 не согласны

Отзыв

Гость (Украина, Київ) 6 декабря, 2016 год Обвешивают и хамят в Киеве на улице Братиславская 12,магазин -отстой. 1 согласны, 0 не согласны

Отзыв

Гость (Украина, Київ) 6 декабря, 2016 год Всё просроченное,цены несуразные,а на лесном массиве продавцы аферюги и хамы,всё обвесить норовят. 1 согласны, 0 не согласны

комфортна температура і дуже чисто

Світлана Володимирівна (Украина, Львів) 29 ноября, 2016 год Люблю ходити за м’ясом в спеціалізовані магазини, такі як родинна ковбаска. Для мене найголовніше - це умови в яких м'ясо зберігається. А тут завжди комфортна температура і дуже чисто. ВЕЛИЧЕЗНИЙ плюс - можна перемолоти м'ясо на фарш у магазині, правда не у всіх((( Сподіваюсь на найближчі зміни!)
Достоинства:
  1. зручність розташування магазинів, чистота, привітні...
Недостатки:
  1. не всюди можна помолоти м'ясо...

При каждой покупке - обсчет!

Гость (Украина, Ужгород) 15 ноября, 2016 год Молчать больше не хочется о том , как обсчитывают в магазине по адресу г. Ужгород, пл.Ш. Петефи,31. Продавцы обнаглели совсем, на протяжении одной недели, сыр "Голландский"( куля), был по трем ценам (120, 110,112 грн.) И я его покупала по этим ценам, веря на слово продавцу, так как ценник отсутствовал. И что вы думаете, через несколько дней, я зашла в магазин...  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны

Улюблений магазинчик! Паперова упаковка!

Марія (Украина, Львів) 15 ноября, 2016 год Не треба ходити далеко, зручний магазин біля дому. Сосиски "Гурман" і паштет "Чумацький" просто обожнюю. Вироби в паперових пакетах набагато довше зберігають свіжість! За це респект! Дуже подобається упакування продукції !!! 0 согласны, 0 не согласны

Продавец круто обсчитывает г.Киев

К (Украина, Одеса) 12 ноября, 2016 год Вкусная продукция. Жаль продавцы портят репутацию. При покупке всего на 54грн накинуть сверху ещё 7грн. Пока выбирала хлеб на весы не смотрела, думаю"вот затянуло". Дома перевесив, остался неприятный осадок. Не я одна,соседи тоже порассказывали о подобном. Киев,б-р Перова и угол Запорожца. 0 согласны, 0 не согласны

Ужгород

Гость (Украина, Київ) 7 ноября, 2016 год Бережіться!В магазині по вул.Генерала Свободи в м.Ужгороді обважують.купили вершкове масло.В магазині воно важило на вагах 230 гр.,а на контрольних вагах у супермаркеті ,який розташований через дорогу ,воно важило 183 гр.Те ж підтвердило і зважування на електронних вагах вдома.Афери,не нажруться!!! 0 согласны, 0 не согласны

Дуже зручно!

Орися (Украина, Львів) 26 октября, 2016 год За м’ясними стравами часто заходжу в Родинну ковбаску. Подобається розкладка м’яса на вітрині, гарно розділені ковбасні вироби і сире м'ясо. Навіть більше, я помітила, що м’ясні продукти розкладені і по цінових категоріях. Це дуже зручно!А ще мені зараз подобається, що діють спеціальні пропозиції, на сосиски "Ласун", і зразу ж дають рецепт, що можна приготувати! 0 согласны, 0 не согласны

Закрыли магазин и пофиг!!!!

Леонид (Украина, Київ) 9 октября, 2016 год Постоянно покупаем мясные изделия в Родинной ковбаске. Адрес - Киев, проспект 40-лет Октября (точный адрес не скажу - рядом с немецким гастрономом). Паштет, колбаса, летом сосиски гриль. Качество и ассортимент - супер. Но, в последнее время впечатление нашей семьи начинает угасать. Пару раз в последнее время продавцы, особенно перед сдачей смены отказываются отпускать порционно паштет и колбасу. На вопрос...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

круасани шоколадні

Гость (Украина, Тернопіль) 7 октября, 2016 год люблю круасани шоколадні.прикро,що ціна зростає,а начинка пропадає.врегулюйте ціну відповідно,будь ласка!! 0 согласны, 0 не согласны

кубло регіоналів :)

Гость (Украина, Львів) 2 октября, 2016 год Я звичайно розумію що ви як хамелеони міняєте окрас під політичний тренд (то батько на перший майдан відправляє людей, то син Олежик вже з регіоналами) але ж настільки вважати львівян ідіотами та неповажати настільки шоб в вашій рекламі до дня вчителя використовувати мотивчик "учат в школе учат в школе"?!?! Хоча є безліч украïнських рідних мотивів від ТІКа до "вчителько моя"... 0 согласны, 0 не согласны

Великий асортимент і смачно Мені подобається!

Ліля (Украина, Львів) 25 августа, 2016 год Якщо мені потрібно купити якоїсь "домашньої ковбаски" я іду тільки в "Родинну ковбаску".Зазвичай купую "весняну", і кілечко невеличке, і смачно! Не завжди є гроші на дорогу ковбасу але саму тут великий асортимент, тому можна знайти продукцію яка відповідає ціна-якість. І обслуговування мені теж подобається! 0 согласны, 0 не согласны

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.

При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие...

Мясная продукция

Черная домашняя колбаса