Родинна ковбаска. ТМ отзывы

Рейтинг: 3.3 из 5 (84 отзыва ), просмотров: 16922

Отзыв

Гость (Украина, Київ) вторник, 6 декабря Обвешивают и хамят в Киеве на улице Братиславская 12,магазин -отстой. 0 согласны, 0 не согласны

Отзыв

Гость (Украина, Київ) вторник, 6 декабря Всё просроченное,цены несуразные,а на лесном массиве продавцы аферюги и хамы,всё обвесить норовят. 0 согласны, 0 не согласны

комфортна температура і дуже чисто

Світлана Володимирівна (Украина, Львів) вторник, 29 ноября Люблю ходити за м’ясом в спеціалізовані магазини, такі як родинна ковбаска. Для мене найголовніше - це умови в яких м'ясо зберігається. А тут завжди комфортна температура і дуже чисто. ВЕЛИЧЕЗНИЙ плюс - можна перемолоти м'ясо на фарш у магазині, правда не у всіх((( Сподіваюсь на найближчі зміни!)
Достоинства:
  1. зручність розташування магазинів, чистота, привітні...
Недостатки:
  1. не всюди можна помолоти м'ясо...

При каждой покупке - обсчет!

Гость (Украина, Ужгород) вторник, 15 ноября Молчать больше не хочется о том , как обсчитывают в магазине по адресу г. Ужгород, пл.Ш. Петефи,31. Продавцы обнаглели совсем, на протяжении одной недели, сыр "Голландский"( куля), был по трем ценам (120, 110,112 грн.) И я его покупала по этим ценам, веря на слово продавцу, так как ценник отсутствовал. И что вы думаете, через несколько дней, я зашла в магазин...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Улюблений магазинчик! Паперова упаковка!

Марія (Украина, Львів) вторник, 15 ноября Не треба ходити далеко, зручний магазин біля дому. Сосиски "Гурман" і паштет "Чумацький" просто обожнюю. Вироби в паперових пакетах набагато довше зберігають свіжість! За це респект! Дуже подобається упакування продукції !!! 0 согласны, 0 не согласны

Продавец круто обсчитывает г.Киев

К (Украина, Одеса) суббота, 12 ноября Вкусная продукция. Жаль продавцы портят репутацию. При покупке всего на 54грн накинуть сверху ещё 7грн. Пока выбирала хлеб на весы не смотрела, думаю"вот затянуло". Дома перевесив, остался неприятный осадок. Не я одна,соседи тоже порассказывали о подобном. Киев,б-р Перова и угол Запорожца. 0 согласны, 0 не согласны

Ужгород

Гость (Украина, Київ) 7 ноября, 2016 год Бережіться!В магазині по вул.Генерала Свободи в м.Ужгороді обважують.купили вершкове масло.В магазині воно важило на вагах 230 гр.,а на контрольних вагах у супермаркеті ,який розташований через дорогу ,воно важило 183 гр.Те ж підтвердило і зважування на електронних вагах вдома.Афери,не нажруться!!! 0 согласны, 0 не согласны

Дуже зручно!

Орися (Украина, Львів) 26 октября, 2016 год За м’ясними стравами часто заходжу в Родинну ковбаску. Подобається розкладка м’яса на вітрині, гарно розділені ковбасні вироби і сире м'ясо. Навіть більше, я помітила, що м’ясні продукти розкладені і по цінових категоріях. Це дуже зручно!А ще мені зараз подобається, що діють спеціальні пропозиції, на сосиски "Ласун", і зразу ж дають рецепт, що можна приготувати! 0 согласны, 0 не согласны

Закрыли магазин и пофиг!!!!

Леонид (Украина, Київ) 9 октября, 2016 год Постоянно покупаем мясные изделия в Родинной ковбаске. Адрес - Киев, проспект 40-лет Октября (точный адрес не скажу - рядом с немецким гастрономом). Паштет, колбаса, летом сосиски гриль. Качество и ассортимент - супер. Но, в последнее время впечатление нашей семьи начинает угасать. Пару раз в последнее время продавцы, особенно перед сдачей смены отказываются отпускать порционно паштет и колбасу. На вопрос...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

круасани шоколадні

Гость (Украина, Тернопіль) 7 октября, 2016 год люблю круасани шоколадні.прикро,що ціна зростає,а начинка пропадає.врегулюйте ціну відповідно,будь ласка!! 0 согласны, 0 не согласны

кубло регіоналів :)

Гость (Украина, Львів) 2 октября, 2016 год Я звичайно розумію що ви як хамелеони міняєте окрас під політичний тренд (то батько на перший майдан відправляє людей, то син Олежик вже з регіоналами) але ж настільки вважати львівян ідіотами та неповажати настільки шоб в вашій рекламі до дня вчителя використовувати мотивчик "учат в школе учат в школе"?!?! Хоча є безліч украïнських рідних мотивів від ТІКа до "вчителько моя"... 0 согласны, 0 не согласны

Великий асортимент і смачно Мені подобається!

Ліля (Украина, Львів) 25 августа, 2016 год Якщо мені потрібно купити якоїсь "домашньої ковбаски" я іду тільки в "Родинну ковбаску".Зазвичай купую "весняну", і кілечко невеличке, і смачно! Не завжди є гроші на дорогу ковбасу але саму тут великий асортимент, тому можна знайти продукцію яка відповідає ціна-якість. І обслуговування мені теж подобається! 0 согласны, 0 не согласны

шахраї продавці в магазині м.Городенка__ родинна ковбаска__

Володимир (Украина, Дніпро́) 20 августа, 2016 год На рахунок Городенки цілковита правда, така сама ситуація була з моєю дружиною, я не повірив і через деякий час пішов сам на закупи, брав два пакети куряче філе і кусок мяса дивився на вагу там вибиває вагу і суму, зважила один бачу все норма, поставила другий дивлюсь все норма, заплатив в загальному 198.50 за чотири кур. филейки 1200 і 900гр....  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Смачно!

Орися (Украина) 15 августа, 2016 год Улюблений делікатес моїх хлопців, та й мені смакує, це шинка на дровах з "Родинної ковбаски". Завжди запашна, свіжа. Дуже смачна. Але на вихідних їх дуже швидко розбирають, хоча це свідчить про те, що завжди свіженька)))) 0 согласны, 0 не согласны

сардельки молочные с хнурятиной

Анастасия (Украина) 5 июля, 2016 год Решила попробывать сардельки вашей торговой марки. Первый раз купили 30.06.2016 казацкие и молочные. Очень понравились. Ребенку оочень понравились молочные, поэтому уже на след.день мы решили взять их побольше. Наш магазин находится в Вышгороде. Но какое разочерование меня постигло, уже через день, кода мы начали их варить!Стойкий запах хнурятины, его ни с чем не перепутаешь!Как так можно!?Вины роодавца не вижу!Вина лежит...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

класна якість

Алла (Украина) 23 июня, 2016 год Зручне розташування магазинів( говорю про Львів та Тернопіль),великий асортимент, класна якість. Завжди обираю лише "Родинну ковбаску"! 0 согласны, 0 не согласны

смачно!

Ксюха (Украина) 13 июня, 2016 год Цими вихідними попробувала новинки, австрійську лінію ковбасок у "родинній ковбасці" - враження залишились чудові, направду соковиті і смачні. "Зальцбургські" - мене вразили. Супер! 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую всім!

Олена (Украина) 18 мая, 2016 год На травневі свята брали на природу ковбаски "дачні" за порадою друзів) дуже сподобались! Рекомендую всім! дуже дуже смачно! Донечці теж засмакували))) 0 согласны, 0 не согласны

Смачно!

Інна (Украина) 22 апреля, 2016 год Просто без лишніх слів - смачно! Люблю їх шпондер, майже кожен день купую сосиски та хліб, бо довіряю. Пробувала інших виробників, непогано, але коли біля дому є такий магазин як "Родинна ковбаска",і знаю що там завіз продукції кожного ранку, то обираю лише їх) 0 согласны, 0 не согласны

Мункач Віталій(Мукачево)

Віталій (Мукачево) (Украина) 20 марта, 2016 год До продукції претензій нема,все дуже смачно.А от персонал на вул.Духновича міг би бути привітнішим. 0 согласны, 0 не согласны

Родинна ковбаска. ТМ

Торговая марка "Родинна ковбаска" предоставляет широкий ассортимент всегда свежей и высококачественной мясной и колбасной продукции.

При производстве продукции ТМ "Родинна ковбаска" используется европейское оборудование и современные технологии, а также старинные галицкие...

Мясная продукция

ТМ Abraham (Абрахам)