Перевірьте будь ласка супермаркет Варшава у місті Вінниця на вул.50 1 - Отзыв о Ревизор

http://www.otzyvua.net/revizor От Кащина Анастасія, опубликован 13 марта, 2016 год

Кащина Анастасія 13 марта, 2016 год Взявши каву у автоматах, що знаходяться на території супермаркету ми отримали неймовірний бонус у вигляді ТАРАКАНІВ!!!! Стараючись знайти власників автомату ми звернулись до адміністратора супермаркету, у відповідь нам не могли сказати нічого адекватного, переводивши весь діалог у скандал. Тільки зрозумівши, що ми нікуди не підемо нам нарешті змогли видати книгу скарг. Просимо звернути уваги на це, оскільки з розмови ми зрозуміли, що такий випадок трапляється не в перше, а поряд знаходить палац мистецтв "Зоря", звідки діти часто забігають на чашечку чаю або кави. 0 согласны, 0 не согласны

Ревизор

Ведущая "Ревизора" Ольга Фреймут (лицо Евро-2012 на Украине и официальный друг Евро-2012) - с неповторимой и трогательной любознательностью проверяет все закоулки того заведения, в который ее любезно впустили, или в...
, ,

Реалити-шоу

Панянка-селянка

Битва экстрасенсов 15 сезон

Суперинтуиция на Новом канале

Роман Сасанчин

Голос. Дети 2 сезон

Юлиана Дякив (Танцуют все)