Школа - Отзыв о Реалити-шоу Инспектор Фреймут

http://www.otzyvua.net/realiti-shou-inspektor-freymut От smirnova. diana@984gmail.com, опубликован 23 ноября, 2015 год

smirnova. diana@984gmail.com 23 ноября, 2015 год Добрий день, я прошу від всіх класів школи ЗОШ номер1у Вишневому в Київськіц обох. В їдальні бруд, діти їдять з надписом, потрісканого та брудного посуду. Ганчірки якими чергові витирають столи в їдальні тхнуть ,а вилки та ложки кладуть на голий стіл. В спортзалі пліснява на стелях, тісні та аварійні перевдягалки,в спортзалі може бути одночасно 3-4 класи. Школа переповнена, мало місця,в нас у школі 6 перших та других класів. Вже навіть учительську перебудували в клас та бібліотеку теж. Інколи в класі навіть не вистачає парт.
Почали будувати нову школу напроти цієї старої. Будували будували, і не добудували ,кажуть що не вистачає коштів ....Будь ласка, прийдіть до нас у школу.

Реалити-шоу Инспектор Фреймут

С 3 сентября 2014 года на канале 1+1 стартует новое Реалити-шоу Инспектор Фреймут.

Реалити-шоу Инспектор Фреймут - авторский проект Ольги Фреймут в котором она предстанет перед телезрителями в привычном нам образе инспектора...

Реалити-шоу

Панянка-селянка

Битва экстрасенсов 15 сезон

Суперинтуиция на Новом канале

Роман Сасанчин

Голос. Дети 2 сезон

Юлиана Дякив (Танцуют все)