Ціни "майже такі як на імпортні" - Отзыв о Rainway

http://www.otzyvua.net/rainway От Nick Vodostok21790http://www.otzyvua.net/user/21790, опубликован 5 сентября, 2016 год

Nick Vodostok 5 сентября, 2016 год Ціни "майже такі як на імпортні" - це дуже не точне поняття, насправді де логіка?
в процентному співвідношенні комплексно ВСЯ водостічна система обійдеться мінімум на 15-20-25% дешевше від європейських аналогів, а головним фактором формування ціни буде сировина, а сировина найкраща з германії, саме її закуповує рейнвей. Нагадаю, що rainway - це український виробник, де енергоресурси наші, робоча сила, також, наша, і ми маємо таку картину в цілому, що ця різниця на середньостатистичному будинку вильється в копійку за аналогічний продукт по гатунку з європейськими ми маємо дешевший продукт на 15-20-25% від закордонного за рахунок енергоресурсів та нашої робочої сили. Рахуємо разом водостік на будинок 150 кв.м орієнтовно обійдеться в:
10 тисяч грн (рейнвей),
12 тисяч грн (польські системи),
13-15 тисяч грн (інші системи).
від 15 тисяч грн (металеві водістічні системи).
Якщо є логіка - є і варіант заощадити кошти.

Rainway

Водосточные системы Rainway от украинсого производителя, еффективно решают проблему отвода дождевой или талой воды. Набор элементов Rainway, конструировался так, чтобы предоставлялось возможным не только собрать комплексную систему для здания любой...

Строительные материалы

Краски Sniezka